پایگاه وبلاگنویسان استان کرمانشاه
همراه رهبر
فرهنگ و ارشاد اسلامی اسلام آباد غرب
پایگاه خبری امید
کانال تلگرام اسلام آبادخبر
راوند خبر
اینستاگرام اسلام آبادخبر
تیترنیوز کرمانشاه(ارشادی)
آوای زاگرس کرمانشاه

آخرین اخبار

  • به مناسبت یادواره شهدای مدافع حرم برگزار شد:
    اسلام آبادخبر: صبح امروز به مناسبت یادواره شهدای مدافع حرم استان کرمانشاه و اولین شهید مدافع حرم اسلام آبادغرب " شهید حاج خیرالله احمدی فرد" مسابقات چند جانبه تکواندو در خانه تکواندو شهرستان اسلام آبادغرب برگزار شد.

مطالب اجتماعی

به مناسبت یادواره شهدای مدافع حرم برگزار شد:
اسلام آبادخبر: صبح امروز به مناسبت یادواره شهدای مدافع حرم استان کرمانشاه و اولین شهید مدافع حرم اسلام آبادغرب " شهید حاج خیرالله احمدی فرد" مسابقات چند جانبه تکواندو در خانه تکواندو شهرستان اسلام آبادغرب برگزار شد.
شما و همسرتان قرار است تا آخرین روز كنار هم باشید؛ همسر و همسفر تمام لحظات زندگی. اگر بخواهید عزیز‌ترین آدم زندگی‌تان را در كفه ترازو بگذارید و مدام او را در قیاس با دیگران بسنجید، حس بدی را به او خواهید داد كه در این صورت در رابطه با شما نمی‌تواند احساس امنیت داشته باشد.
در این خبر سنت های غلط ازدواج از نگاه مقام معظم رهبری را بخوانید.
عضو جامعه مدرسین حوزه علمیه قم:
آیت الله ممدوحی با اشاره به ضرورت برگزاری ششمین کنفرانس بین المللی حمایت از انتفاضه مردم فلسطین گفت: مردم مظلوم فلسطین در محاصره رژیم منحوس صهیونیستی هستند اما دست از مقاومت بر نمی دارند و نیاز است که کشورهای مسلمان، از آنها حمایت کنند.
امروز چهارشنبه؛
اسلام آبادخبر: امروز چهارشنبه مراسم اختتامیه جشنواره فیلم رشد در اسلام آباد غرب برگزار شد
فرمانده انتظامي شهرستان اسلام آباد غرب خبر داد:
اسلام آبادخبر: فرمانده انتظامي شهرستان اسلام آباد غرب از کشف 60 تن شکر قاچاق به ارزش یک میلیارد و 600 میلیون ريال خبر داد.
در آموزش پرورش شهرستان صورت گرفت
اسلام آبادخبر: صبح امروز جلسه ستاد احیاء امر به معروف و نهی از منکر اسلام آباد غرب با حضوربازرسان استانی ستاد و جمعی از مسئولین محلی در محل آموزش پرورش شهرستان برگزارشد.
در چند سال اخیر متأسفانه جهان اسلام با عملکرد تکفیری‌ها بین دو اسلام لیبرالی و اسلام تکفیری به شکلی قرار گرفته که حق مردم فلسطین در بازگشت به سرزمین خودشان به حاشیه رفته است.
سرپرست سازمان حج و زیارت گفت: اگر عربستان شروط منطقی ایران را در مذاکرات بپذیرد اعزام زائران ایرانی به سرزمین وحی از سر گرفته خواهد شد.
انتشار فیلمی از یک دختربچه‌ اوکراینی که از حفظ قرآن می‌خواند، توجه بسیاری از کاربران شبکه‌های اجتماعی را به خود جلب کرده است.
وبلاگ " افسران جوان جنگ نرم "
جنگ نرم،یعنی جنگ به وسیله‌ی ابزارهای فرهنگی، به وسیله‌ی نفوذ، به وسیله‌ی دروغ ...
جعفری‌ دولت‌آبادی:
دادستان تهران از دستگیری 16متهم ارزی و پیگیری پرونده پلاسکو و تعیین هشت گروه کارشناسی در رشته‌های مختلف خبر داد.
به همت کمیته امداد شهرستان برگزار شد
اسلام آبادخبر: صبح امروز به همت کمیته امداد شهرستان دوره آموزشی مهارت های زندگی قبل از ازدواج در اسلام آبادغرب برگزار شد.
محصولات خارجی با وجود ممنوعیت عرضه آن‌ها در نمایشگاه‌های بهاره، حضوری پررنگ دارند.
وبلاگ خبربرتر؛
بروز این واقعه در بیمارستان اسلام آبادغرب، یک واقعیت دردناک توأم با طنزی تلخ می باشد...

صفحه‌ها