یادداشت: دکتر جهانبخش زنگنه‌تبار

هتک حرمت قرآن کریم، توطئه جدید آمریکا و رژیم صهیونیستی

کد خبر: 309988
|
10:52 - 1402/05/03
نسخه چاپی
هتک حرمت قرآن کریم، توطئه جدید آمریکا و رژیم صهیونیستی
دکتر جهانبخش زنگنه‌تبار در یادداشتی به تشریح هتک حرمت قرآن کریم در برخی کشورها بعنوان توطئه جدید آمریکا و رژیم صهیونیستی پرداخته است.

به گزارش اسلام آباد خبر ، دکتر جهانبخش زنگنه‌تبار در یادداشتی به تشریح هتک حرمت قرآن کریم در برخی کشورها بعنوان توطئه جدید آمریکا و رژیم صهیونیستی پرداخته است.

 


خداوند متعال در قرآن کریم می‌فرماید: "انا نحن نزلنا الذکر و انا له لحافظون" ما قرآن را نازل کردیم و ما به طور قطع آن را پاسداری می‌کنیم.  

 


قرآن کریم؛ آخرین، جامع‌ترین، کاملترین و غیر قابل تحریف‌ترین کتاب آسمانی است، خدای متعال متناسب با رشد بشر ادیان، پیامبران و کتب آسمانی را مبعوث و نازل فرمود که دین اسلام کامل‌ترین ادیان الهی، پیامبر اکرم (ص) اشرف، اعظم و خاتم پیامبران و قرآن مجید کامل‌ترین کتاب آسمانی و تأمین‌کننده سعادت تمام بشریت است، لذا اهانت به اسلام، پیامبر اکرم (ص)و یا قرآن کریم اهانت به تمام ادیان، انبیاء الهی و کتب آسمانی است. البته اهانت به هر کدام از مقدسات دین مبین اسلام با تودهنی تمام مسلمانان به اهانت‌کنندگان مواجه خواهد شد. 

 


موضع جهان اسلام نسبت به اهانت به قرآن کریم را از زبان ولی امر مسلمین جهان باید شنید، امام خامنه‌ای (مدظله العالی) در پیامی که در این خصوص صادر فرمودند، تأکید داشتند؛ جسارت به ساحت مقدس قرآن مجید در سوئد حادثه‌ای تلخ و توطئه‌آمیز و خطرآفرین است، اشد مجازات برای عامل این جنایت مورد اتفاق همه علمای اسلام است. 

 


دولت سوئد نیز باید بداند که با پشتیبانی از جنایتکار، در برابر دنیای اسلام آرایش جنگی گرفته، نفرت و دشمنی عموم ملت‌های مسلمان و بسیاری از دولت‌های آنان را به سوی خود جلب کرده است. وظیفه آن دولت آن است که عامل جنایت را به دستگاه‌های قضایی کشور‌های اسلامی تحویل دهد، توطئه‌گران پشت صحنه نیز بدانند که حرمت و شوکت قرآن کریم روز به روز افزون‌تر و انوار هدایت آن درخشان‌تر خواهد شد، این موضع قاطع ولی امر مسلمین است، ملت و دولت انقلابی ایران اسلامی هم تاکنون وظیفه خود را انجام داده‌اند، از رئیس جمهور محترم و دستگاه دیپلماسی کشور‌مان به خاطر اتخاذ مواضع انقلابی تشکر می‌کنیم، انتظار می‌رود تا آخریعنی برخورد با دولت سوئد وفرد هتاک به قرآن کریم، برهمین مواضع بمانند. 

 


از تمام دولت‌های اسلامی می‌خواهیم که همانند جمهوری اسلامی ایران و دولت عراق وظیفه دینی و سیاسی خود را انجام دهند و تمام ظرفیت دیپلماسی خود را به کار بندند و چنان کشور سوئد را به خاطر صدور مجوز اهانت به قرآن کریم منزوی کنند که منبعد هیچ کشوری به خود اجازه ندهد چنین مجوز‌هایی برای اهانت به مقدسات اسلام عزیز صادر کند. دستگاه‌های قضایی کشور‌های اسلامی از ظرفیت قانونی و قضا‌یی خود استفاده کنند و آن اهانت‌کننده ملعون را چنان به سزای عمل خویش برسانند، که در آینده کسی جرات نکند به مقدسات مسلمانان اهانت کند. 

 


بی‌شک عامل اصلی همه این توطئه‌ها آمریکا و رژیم صهیونیستی هستند، اطلاعیه وزارت اطلاعات پرده از این توطئه برداشت، وحشت آنان از رشد روزافزون اسلام بخصوص نظام مقدس جمهوری اسلامی در تمام عرصه‌ها و به خصوص تشکیل تمدن اسلامی است و اوج وحشت آن‌ها از پدیده مبارک ظهور امام زمان (عج) است که به فضل الهی علیرغم تمام توطئه‌های دشمنان اسلام، هم تمدن اسلامی به طور کامل شکل خواهد گرفت و هم ظهور منجی عالم بشریت که وعده خدا ست، حتماً محقق خواهد شد.

 

آن‌ها می‌دانند پس ازطنین انداز شدن ندای " الا یا اهل العالم انا الامام القائم " و  "الایا اهل العالم انا بقیه الله "درسطح جهان، بساط پوشالی حکومت آن‌ها در عالم جمع خواهد شد، لذا دست و پای آخر را می‌زنند وهرچندوقت یک بار فتنه‌ای راه‌اندازی می‌کنند وتوطئه‌ای می‌چینند ولی به لطف خدا، رهبری‌های حکیمانه امام خامنه‌ای (مدظله العالی) و بیداری و بصیرت ملت بزرگ ایران همیشه نقشه‌های دشمن نقش برآب شده و هیچگاه توفیقی نداشته و نخواهند داشت و حتماً پیروزی از آن اسلام و امت اسلامی است، انشاالله. 
 

انتهای پیام/
 

    نظر شما

    دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیریت در وب سایت منتشر خواهد شد