آخرین اخبار

2. اسفند 1396 - 9:51   |   کد مطلب: 301041
اسلام آبادخبر: کارشناس اداره قرآن، عترت و نماز آموزش و پرورش حمیل از شرکت ۱۲۶۷ دانش‌آموز این شهر در مسابقات قرآن، عترت و نماز خبر داد.

به گزارش اسلام آباد خبر،سیدسجاد هاشمی، کارشناس اداره قرآن، عترت و نماز آموزش و پرورش شهر حمیل برگزاری مسابقات قرآن را مهم توصیف کرد و گفت: مسابقات قرآن، عترت و نماز در مسیر توانمندسازی نیروی انسانی در این حوزه برگزار می‌شود.

 

وی با اشاره به حضور ۱۲۶۷ دانش‌آموز شهر حمیل در مسابقات قرآن، عترت و نماز افزود: این مسابقات در دو بخش دانش‌آموزان دختر و پسر مقاطع متوسطه اول و دوم در مرحله شهرستان برگزار شد.

 

شرکت 1267 دانش‌آموز شهر حمیل در مسابقات قرآن، عترت و نماز

هاشمی اظهار کرد: شرکت‌کنندگان در این مسابقات در رشته‌های قرائت ترتیل و تحقیق، نهج‌البلاغه، تفسیر قرآن، اذان، احکام و انشاء نماز با یکدیگر به رقابت پرداختند.

 

کارشناس اداره قرآن، عترت و نماز آموزش و پرورش شهر حمیل تصریح کرد: این مسابقات توسط ۶۶ نفر از همکاران حوزه معاونت پرورشی قضاوت و داوری شد.

 

وی افزود: ۱۲۰ دانش‌آموزان دختر و پسر حائز رتبه‌های برتر مرحله شهرستانی مسابقات براساس رشته‌های اعلام شده به مرحله استانی راه خواهند یافت.

 

 

شرکت 1267 دانش‌آموز شهر حمیل در مسابقات قرآن، عترت و نماز
کارشناس اداره قرآن، عترت و نماز آموزش و پرورش شهر حمیل در پایان گفت: معتقدیم که در حوزه فعالیت‌های قرآنی باید بیش از پیش تلاش کنیم./ایلکا

دیدگاه شما

پایگاه وبلاگنویسان استان کرمانشاه
پایگاه خبری امید
کانال تلگرام اسلام آبادخبر
راوند خبر
اینستاگرام اسلام آبادخبر
دوره آموزش مجازی برنامه نویسی تلفن همراه
پارلمان مجازی ایران
 شهید حججی