پایگاه وبلاگنویسان استان کرمانشاه
تیترنیوز کرمانشاه(ارشادی)
آوای زاگرس کرمانشاه
همراه رهبر
فرهنگ و ارشاد اسلامی اسلام آباد غرب
پایگاه خبری امید
کانال تلگرام اسلام آبادخبر
راوند خبر

آخرین اخبار

مطالب دین و اندیشه

شاید دلایل مختلفی وجود داشته باشد که کسانی حتی در ایام نوروز هم حاضر به رفع کدورت‌ و کینه‌ها و برقراری مجدد رابطه با بستگان سببی و نسبی نباشند اما...
خداوند تبارک و تعالی با مثال‌هایی در قرآن کریم علاوه بر اینکه قدرت خود را به بشر متذکر می‌شود، انسان را از گمراهی به سوی هدایتی آشکار سوق می‌دهد.
امام جمعه اسلام آبادغرب:
اسلام آبادخبر: امام جمعه اسلام آبادغرب گفت: : وقتی رهبر انقلاب در ابتدای سال در مورد معضل بیکاری اشاره می کنند، نشان دهنده این است از عملکرد ما، مسئولین و دولت راضی نیستند، مردم باید رییس جمهوری انتخاب بکنند که بتواند نظرات رهبر انقلاب را پیاده کند.
معرفی اماکن مذهبی
شهرستان اسلام آبادغرب دارای جاذبه های زیارتی-گردشگری درخور توجهی می باشد که ۴ بقعه متبرکه شهرستان از این اماکن مذهبی می باشند.
به مناسبت میلاد حضرت زهرا(س)؛
اسلام آبادخبر: جشن میلاد حضرت زهرا (س) در روستای چشمه سنگی از توابع بخش حمیل با حضور امام جمعه شهرستان اسلام آبادغرب برگزار شد.
امام جمعه موقت اسلام آبادغرب:
اسلام آبادخبر: امام جمعه موقت اسلام آبادغرب گفت: به فرموده امام صادق(ع)؛ نوروز از ایام ما و شیعیان ماست که عجم آن را حفظ کرده و عرب آن را ضایع کرده است.
یادی که گاهی با آوردن نام معبود، اذکار و یا پرداختن به عبادت آسان شده و اضطراب ناشی از مشکلات دنیوی را برطرف می‌کند.
وبلاگ " هرسین باستان "
دعاى پنهانى و در تاریکى شب زودتر به اجابت می‌رسد، مخصوصاً در قنوت یا سجده نماز «وتر» که بعد از خواندن هشت رکعت نماز شب و دو رکعت نماز شفع خوانده می‌شود.
نتایج یک تحقیق علمی صورت گرفته، نشان می‌دهد که نماز خواندن سبب از بین بردن اضطراب و استرس و کاهش دردهای عضلانی می‌شود.
اینجا دیگر منزل آخری است که دست شیطان به انسان می‌رسد و وسوسه‌های زیادی به هوای نفس انسان می‌رسد، راحت بودن مرگ و رسیدن به آرامش نکته مهمی است که باید برای مردن راحت رعایت شود.
یادداشت: ایوب استواری
اسلامی که کشور دوست و عشق شمع فرانسه، بیاد تو کشورت تو بهش بخندی، اونم تو خلیج فارس رزمایش شبیه سازی جنگ با تو رو اجرا کنه!
وبلاگ " باران "
از امام جعفر صادق(ع) نقل شده است كه:«هر كه چهل صباح این دعا را بخواند خداوند او را جزء یاران قائم(عج) قرار دهد.و اگر پیش از ظهور ایشان بمیرد،خداوند او را از قبر بیرون آورده تا در خدمت حضرت باشد.
مدیر کمیته امداد شهرستان اسلام آبادغرب خبر داد:
اسلام آبادخبر: مدیر کمیته امداد شهرستان اسلام آبادغرب از برگزاری مسابقات قرآن کریم یادواره شهدای مقاومت در محل مجتمع فرهنگی تربیتی شهید صادقی کمیته امداد اسلام آباد غرب خبر داد.
مراسم سوگواری به مناسبت سالروز شهادت حضرت فاطمه زهرا (س) با حضور رهبر معظم انقلاب در حسینیه امام خمینی (ره) برگزار شد.
محقق و گردآوری محمد على رستمى:
شهادت فاطمه مرضيه، در نتيجه جريانات پس از رحلت رسول مكرم (صلى الله عليه و آله وسلم) از مبحث معروف خلافت تا مصادره فدك به وقوع پيوست.

صفحه‌ها

وبلاگستان

وبلاگ " هرسین باستان "
وبلاگ " باران "
وبلاگ صراط اسلام آباد:
وبلاگ کوچرو:
وبلاگ " پایگاه خبری وتحلیلی استان "