پایگاه وبلاگنویسان استان کرمانشاه
همراه رهبر
فرهنگ و ارشاد اسلامی اسلام آباد غرب
پایگاه خبری امید
کانال تلگرام اسلام آبادخبر
راوند خبر
اینستاگرام اسلام آبادخبر

آخرین اخبار

مطالب دین و اندیشه

در قالب طرح مفتاح الجنه صورت گرفت/
اسلام آبادخبر: مسئولان شهرستان به همراه مدیر کمیته امداد اسلام آبادغرب در قالب طرح مفتاح الجنه از منازل تعدادی از مددجویان تحت پوشش این نهاد بازدید نمودند.
دلم تنگ میشه برای:
اسلام آبادخبر: این روزای آخر ماه رمضان هرچند سخته اما خیلی دلم برای خدای خوب و مهربان تنگ میشه،چون ما سالی یه دفعه میریم به مهمانی خدا...
مدیر کمیته امدادشهرستان اسلام آبادغرب خبر داد:
اسلام آبادخبر: مدیر کمیته امدادشهرستان اسلام آبادغرب از کمک ۶۸۰ میلیون ریالی خیران به اطعام نیازمندان شهرستان اسلام آبادغرب در لیالی قدر خبر داد.
همزمان با روز 21 رمضان/
اسلام آبادخبر: به مناسبت شهادت مولای متقیان حضرت علی(ع) مراسم عزاداری با حضور مردم مؤمن و روزه‌ دار اسلام آبادغرب برگزار شد.
امام جمعه کرمانشاه:
امام جمعه کرمانشاه با تاکی بر اینکه تمام فعالیت های ما باید بر اساس اسلام باشد، تاکید کرد: مسئولان از تصمیماتی که شائبه ای برای اسلام دارد، پرهیز کنند.
همزمان با شب بیست و یکم ماه مبارک رمضان؛
اسلام آبادخبر: همزمان با شب بیست و یکم ماه مبارک رمضان، مراسم شب قدر در مساجد شهرستان اسلام آبادغرب برگزار شد.
رهبر انقلاب در دیدار جمعی از شعرا:
در سالروز ولادت کریم اهل‌بیت حضرت امام حسن مجتبی (علیه‌السلام)، جمعی از اهالی فرهنگ، شعر و ادب فارسی میهمان ضیافت افطار رهبر انقلاب بودند.
به مناسبت میلاد حضرت امام حسن مجتبی(ع) برگزار شد
اسلام آبادخبر: به مناسبت پانزدهم ماه مبارک رمضان و میلاد امام حسن مجتبی(ع) محفل انس با قرآن کریم در اسلام آباد غرب برگزار گردید.
رئیس اداره تبلیغات اسلامی اسلام‌آبادغرب ازاعزام 99 مبلغ دینی در ایام ارتحال امام خمینی (ره) به مناطق مختلف این شهرستان خبر داد.
امام جمعه اسلام آبادغرب:
اسلام آبادخبر: امام جمعه اسلام آبادغرب گفت: کسانی که تاکنون قدر نیروهای امنیتی را نمی دانستند و به نیروهای امنیتی و سپاه اهانت می کردند، فهمیدند که چه خبر است.
در ماه مبارک رمضان/
اسلام آبادخبر: در راستای نهادینه کردن فریضه امربه معروف و نهی از منکر، مانور تذکر لسانی در شهرستان اسلام آبادغرب برگزار شد.
زایمان عقرب یکی از صحنه های عجیب خلقت خداوند است زایمان عقرب بسیار شگفت انگیز و دیدنی میباشد که شما را به دیدن لحظه تولید مثل عقرب دعوت میکنیم.
در بیست و هشتمین سالروز رحلت بنیانگذار جمهوری اسلامی ایران/
اسلام آبادخبر: شامگاه امروز مراسم عزاداری سالروز رحلت امام خمینی(ره)در اسلام آبادغرب برگزار گردید.
با حضور قاریان ممتاز کشوری صورت گرفت/
اسلام آبادخبر: همزمان با ماه مبارك رمضان و بهار قرآن،پیش از ظهر امروز محفل انس با قرآن کریم با حضور قاریان ممتاز کشوری در مسجد جامع اسلام آبادغرب برگزارگردید.
آیت الله امامی کاشانی:
امام جمعه موقت تهران با بیان اینکه در لیالی قدر شرایطی غیر عادی بر روی زمین به وجود می آید گفت: در این شبها تحولی روی زمین به وجود می آید که سبب رقم خوردن سرنوشت انسان ها و ملت ها می شود.

صفحه‌ها

وبلاگستان

وبلاگ " هرسین باستان "
وبلاگ " باران "
وبلاگ صراط اسلام آباد:
وبلاگ کوچرو:
وبلاگ " پایگاه خبری وتحلیلی استان "