اسلام آباد خبر14:17 - 1402/08/27
با حضور مدیرکل سیاسی استانداری کرمانشاه برگزار شد؛

معارفه معاون سیاسی اجتماعی فرمانداری اسلام آبادغرب

آئین معارفه معاون سیاسی اجتماعی فرمانداری اسلام آبادغرب باحضور مدیر کل سیاسی و انتخابات استانداری برگزار شد.

به گزارش اسلام آباد خبر ، طی حکمی از سوی دکتر محمدطیب صحرایی، «مرتضی احمدی» به عنوان «معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی فرمانداری شهرستان اسلام آباد غرب» منصوب شد.

آئین معارفه معاون سیاسی اجتماعی فرمانداری اسلام آبادغرب پیش از ظهر امروز با حضور مدیرکل سیاسی و انتخابات استانداری کرمانشاه فرماندار و شورای شهرستان در سالن شهدای مرصاد فرمانداری اسلام آبادغرب برگزار شد.

 در این جلسه حمیدرضا کرمی فرماندار شهرستان در سخنانی با تبریک روز پرستار و فرارسیدن هفته بسیج عنوان داشت میز خدمتی که امروز مدیران بر آن تکیه زده اند حاصل خون مطهر شهدا و ایثارگران است و باید از این فرصت ایجاد شده برای خدمت به مردم استفاده کنیم.

 وی افزود: مدیران موظفند در تمام برنامه های شهرستان و بویژه جلسات شخصا حضور داشته باشند.

مهندس کرمی عنوان کرد: برگزاری جلسات و کارگروه ها برای تصمیم گیری رفع مشکلات است و همه مدیران باید مصوبات جلسات را به دقت اجرا کنند.

 

در ادامه این جلسه مدیرکل سیاسی و انتخابات استانداری کرمانشاه ضمن معرفی آقای مرتضی احمدی بعنوان معاون سیاسی و اجتماعی فرمانداری از همه مدیران خواست از ظرفیت های دستگاه خود برای برگزاری انتخابات پرشور و همکاری با فرمانداری و ستاد انتخابات استفاده کنند.

 

مهدی شکیبامهر مدیرکل سیاسی، انتخابات و تقسیمات کشوری استانداری کرمانشاه اظهار داشت: مهمترین اولویت پیش روی کشور انتخابات است که طبق قانون جدید انتخابات چند ماه جلو افتاد و تا این مرحله حضور فیزیکی داوطلبان حذف شده و اکثر امورات ثبت‌نام و بارگذاری مدارک داوطلبین بصورت غیرحضوری انجام شد.

وی عنوان کرد: در استان کرمانشاه طبق قانون بالغ بر 120 نفر عدم احراز یا عدم تأیید صلاحیت خوردند که بیشترین ریزش‌ها بخاطر عدم بارگذاری مدارک 5 سال سابقه اجرایی و پژوهشی بوده که در مرحله بعدی طبق قانون می‌توانند سوابق را اضافه نمایند ومجدداً صلاحیت ایشان بررسی خواهد شد.

 

مدیرکل سیاسی و انتخابات استانداری کرمانشاه خاطرنشان کرد: تمام ادارات باید ظرفیت خود را در اختیار ستاد انتخابات قرار دهند و این امکانات به طور مساوی برای تبلیغات در اختیار همه داوطلبان قرار می‌گیرد.

وی با اشاره به تأکید رهبر معظم انقلاب بر سلامت انتخابات، تصریح کرد: رای مردم حق‌الناس است و تمام اقدامات مدیران رصد خواهد شد و با متخلفین برخورد قانونی صورت خواهد گرفت.

 

شکیبامهر گفت: مردم رفتار ما مدیران را می‌بینند و نباید دلسرد شوند، مدیران نباید در فضای سوگیری سیاسی و انتخاباتی حضور داشته باشد و از امکانات دولتی له یا علیه نامزدها استفاده کنند.

 

معارفه معاون سیاسی اجتماعی فرمانداری اسلام آبادغرب
معارفه معاون سیاسی اجتماعی فرمانداری اسلام آبادغرب
معارفه معاون سیاسی اجتماعی فرمانداری اسلام آبادغرب
معارفه معاون سیاسی اجتماعی فرمانداری اسلام آبادغرب
معارفه معاون سیاسی اجتماعی فرمانداری اسلام آبادغرب

 

انتهای پیام/