اسلام آباد خبر21:07 - 1400/10/19

خلیل‌زاده: تیم ملی به حضور طارمی نیاز داشت؛ از اسکوچیچ متشکرم/ امیدوارم درکنار تماشاگران جشن صعود بگیریم

خلیل‌زاده: تیم ملی به حضور طارمی نیاز داشت؛ از اسکوچیچ متشکرم/ امیدوارم درکنار تماشاگران جشن صعود بگیریم : مدافع تیم ملی فوتبال کشورمان گفت: تیم ملی به بازیکنی مثل مهدی طارمی نیاز داشت. شبکه اطلاع رسانی راه دانا

به گزارش اسلام آباد خبر ، ه نقل از سایت رسمی فدراسیون فوتبال، شجاع خلیل‌زاده، مدافع تیم ملی فوتبال ایران پیرامون وضعیت خود اظهار داشت: این روزها از آمادگی مطلوبی برخوردارم و از لحاظ بدنی مشکلی ندارم. البته ناگفته نماند چندی قبل، با درد شدید بازی می‌کردم که هم‌زمان با تعطیلی یک ماهه لیگ قطر، تصمیم گرفتم جراحی کنم. الان هیچ مشکلی ندارم و به لطف خدا از هر لحاظ آماده هستم.

خلیل‌زاده در رابطه با تیم ملی و بازی با عراق عنوان داشت: خدا را شکر می‌کنم که این روزها وضعیت تیم ملی خوب است و ما با پیروزی مقابل عراق به جام جهانی صعود خواهیم کرد. جا دارد از حمایت‌های بی‌دریغ فدراسیون فوتبال در این مقطع کمال تشکر را داشته باشم. ما بدون شک برای برد به میدان می‌رویم؛ می‌خواهیم سریع‌ترین صعود به جام جهانی را در آسیا رقم بزنیم و دل مردم عزیز ایران را شاد کنیم. اگر این اتفاق رخ دهد، این افتخار برای همه مردم ایران است. نمی‌دانم بازی با عراق با حضور تماشاگران خواهد بود یا خیر اما ای کاش شرایط به‌گونه‌ای باشد که هواداران فوتبال اعم از خانم‌ها و آقایان در ورزشگاه حاضر شوند و بازی تیم ملی را از نزدیک تماشا کنند تا همه با هم صعود به جام جهانی را جشن بگیریم.

مدافع تیم ملی فوتبال کشورمان در ادامه بیان داشت: از روزی که آقای عزیزی‌خادم رئیس فدراسیون فوتبال شده، حمایت‌ها از تیم ملی نسبت به گذشته بهتر شد؛ البته این تیم ملی نیاز به کمک و تلاش‌های عزیزان دارد. باید قبول کنیم فوتبال ما در بحث باشگاهی شرایط خوبی ندارد و باید به تیم ملی کمک شود. از نمایندگان مجلس گرفته تا دولت‌مردان نیاز است به تیم ملی توجه ویژه داشته باشند؛ زیرا تیم ملی فوتبال یک کشور سمبل ورزش آن کشور است و همه دنیا به تیم ملی فوتبال نگاه دیگری دارند. رفتن به جام جهانی اتفاق بزرگی است و نباید بازیکنان و کادرفنی تیم ملی فوتبال دغدغه داشته باشند. داشتن مشکلات مالی برای تیم ملی فوتبال کشوری مانند ایران زیبنده نیست و امیدوارم تیم ملی در راه آماده‌سازی و صعود به جام جهانی مشکلات این چنینی نداشته باشد.

خلیل‌زاده درباره با احتمال صعود از گروه ایران در جام جهانی تصریح داشت: ما آماده برگزاری جشن صعود به جام جهانی هستیم. از همین حالا هم به صعود از مرحله گروهی فکر می‌کنیم، البته این اتفاق نیازمند اردوهای منظم و کمپ‌های حرفه‌ای است. حضور موفق در یک تورنمنت نیاز به فاکتورهای گوناگونی دارد؛ از بازی‌های تدارکاتی متناسب با شرایط تیم و گروه‌بندی احتمالی تا امکانات زیرساختی و حمایت‌های مناسب که قاعدتا مجموعه این فاکتورها متضمن نتیجه گیری مطلوب است. صعود از مرحله گروهی جام جهانی کار سختی است که به امید خدا و تلاش همه عزیزان امکان پذیر خواهد بود.

خلیل‌زاده در مورد حضور دوباره مهدی طارمی گفت: به نظر من مهدی یکی از بهترین مهاجمان فوتبال آسیاست و دارای توانایی‌های بسیاری است و می‌تواند به تیم ملی کمک کند. خیلی خوشحال هستم که او را باز هم در کنار تیم ملی می‌بینم و از سرمربی تیم ملی تشکر می‌کنم که طارمی را دوباره به تیم ملی دعوت کرده. تیم ملی به بازیکنانی مانند طارمی نیاز دارد و طارمی هم می‌تواند کمک حال تیم ملی باشد و من از این اتفاق خوشحال هستم.

 

انتهای پیام/