گزارش

10 هزار نفر به عنوان عوامل اجرایی در انتخابات به‌کارگیری خواهند شد

کد خبر: 310876
|
21:42 - 1403/02/17
نسخه چاپی
10 هزار نفر به عنوان عوامل اجرایی در انتخابات به‌کارگیری خواهند شد
رئیس ستاد انتخابات استان کرمانشاه به الکترونیکی شدن فرایند برگزاری انتخابات در دور دوم دوازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی اشاره کرد و گفت: به‌کارگیری صندوق‌های الکترونیکی برای اخذ رأی، یک راهکار بسیار خوب، راحت و روان است که می‌تواند سلامت انتخابات را تضمین کند.

به گزارش اسلام آباد خبر ،علی شعبانی رئیس ستاد انتخابات استان کرمانشاه امروز دوشنبه 17 اردیبشهت‌ماه در نشست ستاد انتخابات استان که با محوریت دور دوم انتخابات حوزه انتخابیه دوازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی در شهرستان کرمانشاه برگزار شد؛ اظهار کرد: در دور دوم انتخابات، ۱۰ هزار نفر از عوامل اجرایی در حوزه انتخابیه شهرستان کرمانشاه مشغول کار و تلاش برای برگزاری بهتر این رویداد مهم هستند.

وی افزود: همچنین در این دوره بخشی از نمایندگان فرمانداران از حوزه‌های انتخابیه سراسر استان برای کمک به برگزاری هر چه‌بهتر انتخابات، فراخوان شده‌اند.

 

رئیس ستاد انتخابات استان کرمانشاه تصریح کرد: همانند دور اول انتخابات، در دور دوم هم ۶۴۵ شعبه خواهیم داشت که فرایند اخذ رأی را حوزه انتخابیه شهرستان کرمانشاه انجام خواهند داد.

 

وی به الکترونیکی شدن فرایند برگزاری انتخابات در دور دوم اشاره کرد و ادامه داد: به‌کارگیری صندوق‌های الکترونیکی برای اخذ رأی، یک راهکار بسیار خوب، راحت و روان است که می‌تواند سلامت انتخابات را تضمین کند.

 

شعبانی خاطرنشان کرد: برنامه‌های آموزشی لازم پیرامون شیوه اخذ رأی به شکل الکترونیکی برای مجریان انتخابات در حال برگزاری است. همچنین بسترهای لازم برای آموزش این فرایند به مردم در مکان‌های مختلف جمعیتی مانند دانشگاه‌ها، مساجد و همچنین از طریق رسانه‌ها در حال انجام است.

 

وی در ادامه عنوان کرد: بی‌گمان مردم آگاه و انقلابی شهرستان کرمانشاه همچون دور اول انتخابات، حضور باشکوه و گسترده‌ای را پای صندوق‌های رأی خواهند داشت و دو منتخب باقی‌مانده این حوزه انتخابیه را با آرای خود تعیین خواهند کرد.

 

رئیس ستاد انتخابات استان کرمانشاه مطرح کرد: امیدواریم با تلاش همه دستگاه‌های مختلف در ۲۱ اردیبهشت‌ماه شاهد برگزاری یک انتخابات بسیار باشکوه در حوزه انتخابی شهرستان کرمانشاه باشیم.

خبر گزاری فارس