پیگیری فرماندار شهرستان صورت گرفت؛

بازگشایی مدرسه‌ای با سه دانش‌آموز در دالاهو

کد خبر: 310294
|
16:41 - 1402/08/18
نسخه چاپی
بازگشایی مدرسه‌ای با سه دانش‌آموز در دالاهو
با پیگیری فرماندار مدرسه روستای علی آباد در بخش مرکزی با سه دانش آموز بازگشایی شد.

به گزارش اسلام آباد خبر ، مسعود محنتی فرماندار دالاهو در روز هشتم آبان ضمن بازدید از مدرسه علی آباد از نزدیک در جریان وضعیت مدرسه این روستا واقع در بخش مرکزی شهرستان قرار گرفت.

 

فرماندار دالاهو در این بازدید با همراهی روندی بخشدار مرکزی ، رؤسای ادارات آموزش و پرورش ، برق ، آب وفاضلاب، فضای آموزشی ، نیازهای مدرسه  از جمله؛ تجهیزات سرمایشی و گرمایشی، امکانات را بررسی و در جریان مشکلات و کمبودهای موجود قرار گرفت.

 

مهندس محنتی با بیان اینکه یکی از خواسته ها و نیازهای اصلی دانش آموزان امکان استفاده از فضاهای مناسب و نیروی آموزشی است ضمن هماهنگی با متولیان امر خواستار رفع کمبودها، تأمین اقلام، امکانات و نیروی مورد تقاضا شد و دستورات لازم جهت فراهم شدن شرایط مساعد تحصیلی دانش آموزان را صادر نمود.

 

سرانجام با پیگیری فرماندار دالاهو، مدرسه علی آباد امروز بعد از سال‌ها تعطیلی با حضور ۳ دانش آموز فعالیت آموزشی خود را آغاز کرد.

فرماندار دالاهو از تلاش‌های بخشدار مرکزی ، آموزش و پرورش ، مجموعه ادارات خدمات رسان ( برق ، آبفا ) و همکاری مردم روستا در پیگیری جهت بازگشایی مدرسه روستای علی آباد‌ تقدیر و تشکر نمود.

 

    نظر شما

    دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیریت در وب سایت منتشر خواهد شد