آخرین اخبار

30. آذر 1395 - 10:06   |   کد مطلب: 296019
اسلام آبادخبر: فرمانده تیپ181 زرهی ارتش در اسلام آبادغرب از دیدار رییس سازمان عقیدتی سیاسی ارتش جمهوری اسلامی ایران با نیرو های این یگان زرهی در اسلام آبادغرب خبر داد.

سرهنگ  نوشیر قائمی فرمانده تیپ181 زرهی ارتش در گفتگو با اسلام آباد خبر، از دیدار رئیس سازمان عقیدتی سیاسی ارتش با نیرو های این تیپ زرهی در روز گذشته در اسلام آبادغرب خبر داد.

 

وی اظهار داشت: در حاشیه این دیدار ساختمان صندوق قرض الحسنه عقیدتی سیاسی تیپ 181 زرهی و درمانگاه کوی سازمانی پادگان الله اکبر توسط حجت الاسلام والمسلمین سید محمد علی آل هاشم، رییس سازمان عقیدتی سیاسی ارتش افتتاح و مورد بهره برداری قرار گرفت.

 

سرهنگ قائمی گفت: رییس سازمان عقیدتی سیاسی ارتش پس از بازدید از اماکن درمانی، رفاهی و فرهنگی کوی سازمانی، با کارکنان تیپ 181 زرهی در حسینیه تیپ دیدار نموده و در جمع آنها به سخنرانی در خصوص اهمیت منطقه و حضور داعش در عراق و سوریه پرداخت.

 

گفتنی ست؛ حجت الاسلام آل هاشم ضمن ابراز تشکر از کلیه عواملی که در آماده سازی ساختمان صندوق قرض الحسنه این یگان مشارکت داشته اند اظهار داشت : افتتاح صندوق قرض الحسنه یکی از کارهای خوب و خداپسندانه سازمان عقیدتی است و امیدواریم در این کار خیر همه ما شریک بوده و مورد مغفرت الهی قرار بگیریم.

شایان ذکر است؛ رییس سازمان عقیدتی سیاسی ارتش جمهوری اسلامی ایران با اهدای لوح تقدیر از سرهنگ  نوشیر قائمی فرمانده تیپ181 زرهی ارتش در اسلام آبادغرب و جمعی از افسران این یگان نظامی تجلیل بعمل آورد.

 

 

 

دیدگاه شما

پایگاه وبلاگنویسان استان کرمانشاه
پایگاه خبری امید
کانال تلگرام اسلام آبادخبر
راوند خبر
اینستاگرام اسلام آبادخبر
دوره آموزش مجازی برنامه نویسی تلفن همراه
پارلمان مجازی ایران