به گزارش اسلام آباد خبر؛ بعد از 12 ساعت رقابت ورزشکاران 14 استان کشور و 120 ورزشکار در مسابقات کونگ فو قهرمانی کشور (سبک آنزان رزم) در نتیجه تیمی ، تیم استان خوزستان به مقام اول دست یافت ، تیم اسلام آباد غرب دوم شد و تیم ثامن الحجج (ع) کرمانشاه موفق به کسب مقام سوم شد .
بنا به این گزارش نتیجه نهایی مسابقات برگزار شده به شرح ذیل است:
نتیجه مسابقه فینال وزن 58- بین آقایان امین منوری از یزد و محمد صالحی از خوزستان به سود امین منوری به پایان رسید.
نتیجه مسابقه فینال وزن 72- بین آقایان اسماعیل اولادحسینی از فارس و فرشاد درکه از کرمانشاه به سود اسماعیل اولادحسینی به پایان رسید.
نتیجه مسابقه فینال وزن 92+بین آقایان رضا بیات از همدان و سید جلیل نوربخش از کرمانشاه به سود علی سید جلیل نور بخش به پایان رسید.
نتیجه مسابقه فینال وزن 67- بین آقایان علی منوچهر آبادی از کرمانشاه و پژمان یدی از ثامن به سود علی منوچهر آبادی به پایان رسید.
نتیجه مسابقه فینال وزن 77- بین آقایان محسن کرد علیوندی از لرستان و جمال بالی از آذربایجان غربی به سود محسن کرد علیوند به پایان رسید.
نتیجه مسابقه فینال وزن 62- بین آقایان منصور شاهسوند از همدان و میثم بالو از کرمانشاه به سود منصور شاهسوند به پایان رسید.
نتیجه مسابقه فینال وزن 92- بین آقایان خشایار الهامی از ثامن و ناصر قنوائی از خوزستان به سود ناصر قنوائی به پایان رسید.
نتیجه مسابقه فینال وزن 82- بین آقایان افشین مختاری از خوزستان و میثم جمهور از کرمانشاه به سود افشین مختاری به پایان رسید.
نتیجه مسابقه فینال وزن 51- بین آقایان عظیم ارغش عزیزی از خوزستان و مرتضی علی اصغری از آذربایجان غربی به سود عظیم ارغش عزیزی به پایان رسید.
نتیجه مسابقه فینال وزن 54- بین آقایان سجاد بهاری از کرمانشاه و عبداله باقر زاده از چهار محال و بختیاری به سود سجاد بهاری به پایان رسید.
نتیجه مسابقه فینال وزن 87- بین آقایان فرزاد بابا رییسی از همدان و عدنان امیری از خوزستان به سود عدنان امیری به پایان رسید.
مسابقات فینال راس ساعت 20:15 برگزار در خال برگزاری است.
محسن محمدی نیلچه از آذربایجان - پژمان یدی از ثامن وزن 67-پیروز: پژمان یدی
حجت بی درفش از آذربایجان - منصور شاهسوند از همدان وزن 62 -پیروز: منصور شاهسوند
مجتبی نظری از همدان - ناصر قنوائی از خوزستان وزن 92-پیروز: ناصر قنوائی
مسعو مختاری از خوزستان - علی منوچهرآبادی از کرمانشاه وزن 67-پیروز:علی منوچهر آبادی
وحید پیری از البرز - خشایار الهامی از ثامن وزن 92-پیروز: خشایار الهامی
سجاد مه تبار از ثامن - سید خلیل نور بخش از کرمانشاه وزن 92+پیروز:سید خلیل نور بخش
فرزاد بابا رئیسی از همدان - آیت لطفی کرمانشاه وزن 87-پیروز:فرزاد بابا رویسی
خیراله حیدری از چهار محال و بختیاری - فرشاد درگه از کرمانشاه وزن 72-پیروز:خیراله حیدری
عدنان امیری از خوزستان - بهرام احمدی از کرمان وزن 87-پیروز:عدنان امیری
جمال بالی از آذربایجان - علی اکبر آزاد چگینی ازخوزستان وزن 77-پیروز: جمال بالی
وحید قاسمی از اردبیل - اسماعیل اولاد حسینی از فارس وزن 72-پیروز: اسماعیل اولاد حسینی
محمد صالحی از خوزستان - سیامک محمدی از آذربایجان وزن 58-پیروز:محمد صالحی
آرش دامن افشان از خوزستان - روح اله سر لک از لرستان وزن 92+پیروز: آرش دامن افشان
سامان فرخوند از خوزستان -عبداله باقر زاده چهار محال و بختیاری وزن 54-پیروز:عبداله باقر زاده
حامد احمدی از آذربابیجان - سید خلیل نور بخش وزن 92+پیروز:سید خلیل نور بخش
سجاد مه تبار از ثامن - عیدالحمید گویمی از فارس وزن 92+پیروز:سجاد مه تبار
حسین محبی از کرمانشاه - رضا بیات از همدان وزن 92+پیروز: رضا بیات
مجتبی نظری از همدان - ستار مروتی از کرمانشاه وزن 92- پیروز: مجتبی نظری
یوسف بهاری از لرستان - خشایار الهامی از ثامن وزن 92-پیروز:خشایار الهامی
ابراهیم رسولی جوکار از همدان - افشین مختاری از خوزستان وزن 82-پیروز:افشین مختاری
فرشید غلامی از لرستان - آیت لطفی از کرمانشاه وزن 87-پیروز: آیت لطفی
راستین پور قنبر از آذربایجان - اسماعیل اولاد حسینی از فارس وزن 72-پیروز:اسماعیل اولاد حسینی
پژمان یدی از ثامن - مهدی شمس الدینی از کرمان وزن 67-پیروز: طبق بازدید هئیت ژولی مهدی شمس الدینی پیروز اعلام شد
میثم جمهور از کرمانشاه - حامد جوانمیری از اردبیل وزن 82-پبروز: میثم جمهور
عدنان امیری از خوزستان - احسان بهرام زاده از کرمانشاه وزن -87پیروز:عرفان امیری
روزبه صادق پور از البرز - علی اکبر آزاد چگینی از خوزستان وزن 77-پیروز:علی اکبر آزاد چگینی
محمد رسول کرمی زاده از ثامن - جمال بالی از آذربایجان غربی وزن 77-پیروز:جمال بالی
حسین محبی از کرمانشاه - ابراهیم پناهی از البرز وزن 92-پیروز: حسین محبی
فرید احمدی از کرمانشاه - حسن عسکری از چهار محال و بختیاری وزن 77-پیروز:فرید احمدی
ایمان عباسی از فارس - محسن کرد علیوند از لرستان در وزن 77-پبروز: محسن کرد علیوند
غلامحسین بحرینی ار هرمزگان - وحید قاسمی از اردبیل وزن 72-پیروز:بدلیل عدم حضور حریف وحید قاسمی پیروز اعلام شد.
هاشم حاجی زاده از خوزستان - فرشاد درگه از کرمانشاه وزن 72-پیروز:فرشاد درگه
شهاب چهاردولی از همدان - خیراله حیدری از چهار محال و بختیاری وزن 72-پیروز:خیراله حیدری
محسن محمدی نیلچه از آذربایجان - صادق علی پور از اردبیل وزن 67-پیروز:محسن محمدی
علی منوچهر آبادی از کرمانشاه - سامان حسینی از البرز وزن 67-پیروز:علی منوچهر آبادی
مسلم باوندپور از کرمانشاه - عباس طاهری از البرز وزن 62-پیروز: عباس طاهری
میثم بالو از کرمانشاه - حمید رضا مختاری از فارس وزن 62-پیروز: میثم بالو
به دلیل اعتراض تعدادی از مربیان به نتایج مسابقات برخی از مسابقات مجدداً برگزار می شوند.
حسین محبی از کزمانشاه - ابراهیم پناهی از البرز وزن 92+پیروز:حسین محبی
منصور شاهسوند از همدان - جعفر قائدی از چهار محال و بختیاری وزن 62-پیروز: منصوز شاهسوند
حسین بابائی نسب از هرمزگان - حجت بی درفش از آذربایجان غربی وزن 62-پیروز: حجت بی درفش
محمد جواد اسماعیلی از کرمان - سیامک محمدی ار آذربایجان غربی وزن 58-پیروز:سیامک محمدی
محمد صالحی از خوزستان - احسان عزیزی از ثامن وزن 58-پیروز:محمد صالحی
راس ساعت 15 مسابقات در مرحله دیگری و با انجام حرکات نمایشی توسط تعدادی از ورزشکاران حاضر در سالن آغاز شد .
مسابقات از ساعت 14 تا 15 جهت اقامه نماز و صرف نهار تعطیل شد.
حسن عسکری از جهار محال و بختیاری - عرفان عبدی از کرمان وزن 77-پیروز:حسن عسگری
هادی جابریان از هرمزگان - سجاد بهاری از کرمانشاه وزن 54-پیروز:سجاد بهاری
پیمان خوش دوزی از اردبیل - عبداله باقر زاده از چهر محال و بختیاری وزن 54-پیروز: عبداله باقر زاده
سامان فرخوند از خوزستان - امیر حسین صفری از ثامن وزن 54-پیروز: سامان فرخوند
رضا اوستایی از فارس - امین منوری از یزد وزن 58-پیروز:امین منوری
پیمان خوش دوزی از اردبیل - عبدالله باقر زاد ه از چهار محال و بختیاری وزن 54- پیروز:عبداله باقر زاده
فرید احمدی از کرمانشاه - ابوطالب بی نیاز از هرمزگان وزن 77- پیروز: فرید احمدی
مسعود ملکی از همدان - محسن کرد علیوند از لرستان وزن 77- پیروز: محسن کرد علیوند
راستین پور قنبر از آذربایجان غربی - علی نظر آبادی وزن 72- پیروز: راستین پور قنبر
وحید قاسمی اردبیل - هادی حسینی از یزد وزن 72- پیروز: وجید قاسمی
غلامحسین بحرینی از هرمزگان - ستار بیاتانی از البرز وزن 72- پیروز: غلامحسین بحرینی
فرشاد درکه از کرمانشاه - حمید مختاری از کرمان وزن 72- پیروز: فرشاد درکه
هاشم حاجی زاده از خوزستان - احسان کریمی از کرمانشاه وزن 72- -پیروز: هاشم حاجی زاده
جهان کریمی چگینی از لرستان - خیراله حیدری از چهار محال و بختیاری وزن 72- پیروز: خیراله حیدری
حسن آزادی از کردستان - مهدی شمس الدینی از کرمان وزن 67- پیروز: مهدی شمس الدینی
ابوالفضل بیاتانی از همدان - پژمان یدی از ثامن وزن 67- -پیروز: پژمان یدی
صادق علی پور از اردبیل - حامد چگینی از لرستان وزن 67- پیروز: صادق علی پور
سجاد ذبیحی فر از هرمزگان - محسن محمدی از آذربایجان غربی وزن 67- پیروز: محسن محمدی
علی منوچهر آبادی از کرمانشاه - بهروز سلیمی از فارس وزن 67- پیروز: علی منوچهر آبادی
راس ساعت 12:17 سرپرست فدراسیون هنر های رزمی و کنگ فو اقای ابوالفضل خیدریان وارد سالن مسابقات شد.
محمد حسین جهاندوخت از یزد - سامان حسینی از البرز وزن 67- پیروز: سامان حسینی
عباس طاهری از البرز - ایوب صفری از کردستان وزن 62- پیروز: عباس طاهری
احسان سنجابی ازکرمانشاه - مسعود مختاری از خوزستان وزن 67- پیروز: مسعود مختاری
رشید ناصری آیینه از کرمانشاه - حمید رضا مختاری از فارس وزن 62- پیروز: حمید رضا مختاری
مسعود بهروز از اردبیل - مسلم باوند پور از کرمانشاه وزن 62- -- پیروز: مسلم باوند پور
میثم بالو از کرمانشاه - امید احمدیان از ثامن وزن 62- -- پیروز: امید احمدیان
جعفر قائدی از چهار محال . بختیاری - یوسف سهرابی از خوزستان وزن 62- -- پیروز: جعفر قائدی
علی احمدی از یزد - حجت بی درفش از آذربایجان غربی وزن 62- --پیروز: حجت بی درفش
امیر منصور موسوی از لرستان - منصور شاهسوند از همدان وزن 62- --پیروز: منصور شاهسوند
محمد صالحی از خوزستان - مرتضی سعیدی جلیلیان از کرمانشاه وزن 58- --پیروز: مهدی صالحی
سعید ضیایی از هرمزگان- احسان عزیزی وزن 58- --پیروز: احسان عزیزی
محمد رضا عباسی از لرستان - مهدی باقر زاده از چهار محال و بختیاری وزن 58- --پیروز: مهدی باقر زاده
مسعود مهر ورز از اردبیل - سبحان زندی از همدان وزن 58- --پیروز: سبحان زندی
امین منوری از یزد - حامد ثقفی از کرمانشاه وزن 58- -- پیروز: امین منوری
مسعود عباسی از کرمانشاه - امیر حسین صفری از ثامن وزن 54- -- پیروز:امیر حسین صفری
سجاد احمدیان از کرمانشاه - مرتضی علی اصغری از آذربایجان غربی وزن 54- -- پیروز:مرتضی علی اصغری
سروس مرادی از البرز - هادی جابریان از هرمزگان وزن 54- -- پیروز: هادی جابریان
رسول سعیدی زاد از لرستان - افشین یاری از همدان وزن 51- -- پیروز: رسول سعیدی زاد
نظر شما
دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیریت در وب سایت منتشر خواهد شد