آخرین اخبار

22. اسفند 1396 - 9:10   |   کد مطلب: 301275
اسلام آبادخبر: نماینده مردم اسلا‎م‎آباد در مجلس گفت: مسئولان دولتی باید در جریان باشند که مردم زلزله‎زده در شرایط فعلی توان پس‎دادن اقساط بانکی را ندارند.

به گزارش اسلام آباد خبر، حشمت‌الله فلاحت‌پیشه نماینده مردم اسلام‎آباد غرب در مجلس شورای اسلامی  درباره تحصن‎های صورت گرفته در مناطق زلزله زده کرمانشاه اظهارکرد: دولت و مسئولان مربوطه در طی 5 ماه گذشته به مردم زلزله‎زده کرمانشاه وعده دادند که وام مناطق زلزله‎‎زده را امهال خواهند کرد اما متاسفانه این امر عملیاتی نشده است.

 

 

وی تصریح کرد: طبق مصوبه قانونی که وجود دارد به مردمی که گرفتارحوادث طبیعی غیرمترقبه چون زلزله شدند اجازه داده می‎شود تا وام‎ها امهال شود و مردم تا دوسال قسط ندهند و سودی هم شامل وام دریافتی آنها نشود اما متاسفانه دولت این رویه را نقض کرده است.

 

 

نماینده مردم اسلام‎آباد در مجلس تاکید کرد: دولت در طی این مدت این قانون را اجرایی کرده است اما در این شب عید خلاف رویه عمل کرده و همه ضامن‎ها را به دادگاه فراخوانده و به مردم تاکید کرده است که امهالی در کار نیست.

 

 

فلاحت‎پیشه با بیان اینکه معاون فرماندار اسلام‎آباد امروز در تماسی تلفنی با بنده از تحصن عده‎ای از مردم در مقابل فرمانداری این شهر خبر داد تصریح کرد: مسئولیت عواقب تحصن‎های مردمی برعهده دولتمردانی است که وعده دادند ولی عمل نکردند.

 

 

وی اظهار کرد: طبق تحقیق و تفحص بنده درحالی که بیش از 110 هزارمیلیارد تومان از تسهیلات بانک‌ها به معدود افرادی داده شده و پس گرفته نمی‌شود چرا دولت نمی‎تواند فقط 1000 میلیارد تومان از امحال وام‎های مناطق زلزله‎زده را تامین کند و سبب می‎شود در منطقه‎ حساس مرزی چون اسلام‎آباد مردم ناراضی باشند و امکان تحصن جدی شود.

 

 

نماینده مردم کرمانشاه در مجلس خاطرنشان کرد: بنده به عنوان عضو کمیسیون امنیت ملی به کسانی در این حیطه کارشکنی می‏کنند هشدار می‏دهم و امیدوارم در این راستا اقدامات لازم و ضروری صورت گیرد.

 

 

حشمت‎الله فلاحت‎پیشه همچنین در جهت گوشزد به مسئولان امروز در پیامی توئیتری اعتراض خود را به عملکرد دولت در مناطق زلزله زده اعلام کرد./خبر فوری

 

دیدگاه شما

پایگاه وبلاگنویسان استان کرمانشاه
کانال تلگرام اسلام آبادخبر
راوند خبر
اینستاگرام اسلام آبادخبر
دوره آموزش مجازی برنامه نویسی تلفن همراه
پارلمان مجازی ایران
 شهید حججی
پایگاه خبری امید