پایگاه وبلاگنویسان استان کرمانشاه
اسلام آبادجوان
کانال تلگرام اسلام آبادخبر
راوند خبر
اینستاگرام اسلام آبادخبر
نرم افزار سلام
تیترنیوز کرمانشاه(ارشادی)
آوای زاگرس کرمانشاه
مادنا
همراه رهبر

آخرین اخبار

پربیننده ها

اخبار ویژه

مديرکمیته امداد به مناسبت حادثه روز گذشته آتش سوزي ساختمان پلاسكو و شهادت تني چند از آتش نشانان پيام تسليتي راصادركرد
مسئول فوریت های پزشکی اسلام آبادغرب خبر داد:
اسلام آبادخبر: مسئول فوریت های پزشکی اسلام آبادغرب از واژگونی خودرو پیکان در جاده اسلام آبادغرب-کرمانشاه و زخمی شدن 4 نفر در این حادثه خبر داد.
با صدور بیانیه ای؛
جبهه مردمی نیروهای انقلاب اسلامی در استان کرمانشاه اعلام موجودیت کرد.
به یاد آتش نشانان حادثه پلاسكو صورت گرفت/
اسلام آبادخبر: پیش از ظهر امروز امام جمعه، مدیر و طلاب حوزه علمیه اسلام آباد غرب به یاد آتش نشانان حادثه پلاسكو با آتش نشانان اسلام آبادغرب دیدار نمودند.
وبلاگ " پایگاه خبری وتحلیلی استان "
به جهت تشویق دانش آموز و اشتیاق اوبه فراگیری نحوه نماز خواندن میتوان ازراهکارمناسب در زمان بهتر بهره برد که درزیر آمده است.
وبلاگ صدای اسلام آباد:
نمایندگان مردم چرا از حراج بزرگترین صنعت استان بی خبر بودند !!!
گزارش/
اسلام آبادخبر: در هفته گذشته مقادیری کشک غیر بهداشتی که از پنیر فاسد و تاریخ مصرف گذشته در محل دفن زباله های شهر اسلام آبادغرب تهیه شده ، کشف و معدوم گردیده است. که با توجه به مسکوت ماندن آن موضوع پیگیری شده است.
مقاله: خانم زینب نیازی/
درباره شخصيّت الهى، مقام معنوى و سيره رفتارى زينب (س) كتابهاى فراوانى نوشته و بسيار سخن گفته ‏اند. با اين حال بررسى و شرح ابعاد زندگى بانوى بزرگ اسلام موضوعى نيست كه در يك يا چند كتاب بگنجد و يا از عهده كسى برآيد.
مسئول ستاد دهه فجر شهرستان خبرداد:
اسلام آبادخبر: مسئول ستاد دهه فجر شهرستان از برگزاری جلسه شورای هماهنگی برنامه های دهه مبارك فجر در اسلام آبادغرب خبرداد.
مسئول فوریت های پزشکی اسلام آبادغرب خبر داد:
اسلام آبادخبر: مسئول فوریت های پزشکی اسلام آبادغرب از برخورد تریلر با یک دستگاه ایسوزو در سحرگاه امروز خبر داد که یک کشته ویک زخمی برجای گذاشته است.
اخبار کوتاه حوادث استان کرمانشاه
تصادف زنجیره‌ای ۲۲ خودرو، گازگرفتگی یک نفر و کشته شدن تعدادی از شهروندان در تصادفات رانندگی بخشی از اخبار حوادث استان است.
در محل فرمانداری شهرستان برگزار شد/
اسلام آبادخبر، صبح امروز جلسه کارگروه اشتغال با محوریت توسعه فرش بافی در اسلام آباد غرب در محل فرمانداری شهرستان برگزار شد.
در جلسه تعامل و هم اندیشی با اصحاب رسانه و فعالان مجازی شهرستان مطرح شد
اسلام آبادخبر: فرمانده سپاه اسلام آبادغرب در جلسه تعامل و هم اندیشی با اصحاب رسانه و فعالان مجازی شهرستان ضمن تشریح مشکلات فرهنگی و تهاجم فرهنگی دشمن تاکید کرد: باید روی رهنمودهای رهبری بیشتر کار شود.
اخبار پلیس؛
دستگیری عاملان تیراندازی در شهرستان اسلام آباد غرب، انهدام باند سه نفره زورگیری در کرمانشاه و کشف ۲۹ مورد انواع سرقت بخشی از اخبار انتظامی استان است.
مدیر شبکه بهداشت و درمان شهرستان اسلام آبادغرب خبر داد:
اسلام آبادخبر: مدیر شبکه بهداشت و درمان شهرستان اسلام آبادغرب گفت: اطلاعات 80 درصد جمعیت شهرستان در سامانه سیب ( سامانه یکپارچه بهداشت) ثبت شده است.
در نشست هم اندیشی روابط عمومی ها ی ادارات و اصحاب رسانه شهرستان مطرح شد/
اسلام آبادخبر: فرماندار اسلام آبادغرب در نشست هم اندیشی روابط عمومی ها ی ادارات و اصحاب رسانه شهرستان گفت: دستگاه های اداری باید پاسخگوی عملکردشان باشند.
اسلام آباد جوان:
یکی از مشکلاتی که در شهر اسلام آباد غرب وجود دارد , تردد مستمر وانت بارهایی است که برای خرید و فروش اقلام و کالا روزانه به کوچه ها و خیابان های پر تردد سطح سهر سرازیر می شوند و با صدای ناهنجار , موجب اعتراض بسیاری از شهروندان میشود .
اعتراض مجمع نمایندگان استان به واگذاری پالایشگاه کرمانشاه؛
عضو مجمع نمایندگان استان کرمانشاه گفت: تنها پالایشگاه کرمانشاه را متری ۵۰ هزار تومان به بخش خصوصی واگذار کردند.

صفحه‌ها