پایگاه وبلاگنویسان استان کرمانشاه
پایگاه خبری امید
کانال تلگرام اسلام آبادخبر
راوند خبر
اینستاگرام اسلام آبادخبر
دوره آموزش مجازی برنامه نویسی تلفن همراه
پارلمان مجازی ایران

آخرین اخبار

اخبار ویژه

اسلام آبادخبر: مراسم گرامیداشت روز جهانی مساجد در مسجدجامع اسلام آبادغرب برگزار شد.
فرماندار اسلام آباد غرب خبر داد:
اسلام آبادخبر: فرماندار اسلام آبادغرب گفت: در هفته دولت ۶۱پروژه بااعتباری بالغ بر۲۲۴میلیارد ریال در این شهرستان افتتاح و کلنگ زنی می شود.
همایش بزرگ ستارگان سپهر دانایی /
اسلام آبادخبر: تجلیل از رتبه های دو رقمی کنکور 96 و دانش آموزان ممتاز دوره ابتدایی با حضور بیش از 500 نفر از دانش آموزان، اولیاء دانش آموزان، آموزگاران پایه ششم، مدیران، معاونین آموزشی و راهبران آموزشی برگزارشد.
توسط بسیجیان و مردم شهید پرور اسلام آبادغرب صورت گرفت/
اسلام آبادخبر: امضای طومارنامه جنایات داعش توسط بسیجیان و مردم شهیدپرور شهرستان اسلام آباد غرب صورت گرفت.
عضو کمیسیون امنیت ملی مجلس:
اسلام آبادخبر: عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس با انتقاد از شکل‌گیری دولت توسعه‌گرا گفت: عده‌ای به اسم دولت توسعه‌گرا برای خود رانت ایجاد کرده‌اند و نتیجه آن ایجاد مشکلات اقتصادی گوناگون در کشور است.
فرمانده انتظامي شهرستان اسلام آبادغرب مطرح کرد:
اسلام آبادخبر: فرمانده انتظامي شهرستان اسلام آباد غرب گفت: از ابتدای سال جاری 82 درصد پرونده هاي ورودي به دوایر مددکاري اجتماعی كلانتري ها به مصالحه ختم شده است.
با کسب اکثریت آرای شورای شهر پنجم/
اسلام آبادخبر: با کسب اکثریت آرای شورای شهر پنجم همایون نوری به عنوان شهردار اسلام آباد غرب ابقا شد.
با همکاری بسیج سازندگی و گروههای جهادی شهرستان صورت گرفت/
اسلام آبادخبر: بسیج سازندگی شهرستان با همکاری گروههای جهادی با انجام فعالیت های عمرانی و کمک مالی سعی در محرومیت زدایی در محلات محروم اسلام آبادغرب را دارد.
مدیر آموزش وپرورش اسلام آباد غرب خبر داد:
اسلام آبادخبر: درخشش مدارس شهرستان اسلام آباد غرب در رتبه بندی سایت همگام .
یادداشت؛
اسلام آبادخبر: امروز به چنین نوشته ای برخوردم. نوشته ای که عنوانش سهم خواهی اصولگرایان از دولت دوازدهم بود. مطالعه متن که تمام شد از خودم پرسیدم ثم ماذا؟ سپس چه؟!
پدر شهید فرانسوی به دیدار فرزند شهیدش آمد
اینجا دیگر همه کارها دست شهید است، وقتی پدر خم می شود تا مزار پسرش را بوسه بزند دست شهید را بر شانه پدر می توان دید، بوسه های پی در پی پدر بر سنگ مزار شهید به همه اطمینان میدهد آری "کمال" هم اینجاست، نمی دانم شاید روزها و سالها اینجا در انتظار بوده، شاید روزها و سالها من و تو مهمانش بوده ایم اما اینبار قصه فرق می کند پدر آمده برای دیدار چقدر تماشایی است دیدار یعقوب و یوسف که شنیده بودیم اما ندیده بودیم.
در راستای طرح کرامت 2
اسلام آبادخبر: فرمانده سپاه اسلام آبادغرب از روند اجرای طرح کرامت2 در مناطق محروم حاشیه شهر بازید بعمل آورد.
با حضور مسئولین شهرستان صورت گرفت/
اسلام آبادخبر: مراسم گرامیداشت 26 مرداد سالروز ورود آزدگان سرافراز به میهن اسلامی در تالار غدیر اسلام آبادغرب برگزار شد.
اسلام آبادخبر: مراسم اختتامیه دوره آموزشی بسیجیان گردان بیت المقدس حوزه سیدالشهداء سپاه اسلام آبادغرب امروز در مسجد امام خمینی (ره) برگزارشد.
اسلام آبادخبر: انفجار معدن در منطقه خسروآباد دالاهو تلفات جانی در پی داشت.
به مناسبت سالروز ورود آزادگان به کشور صورت گرفت/
اسلام آبادخبر: در ایامی که یادآور بازگشت پیروزمندانه و با افتخار آزادگان سرافراز این الگوهای صبر واستقامت به کشورمان می باشد، جمعی از مسئولان شهرستان با حضور در جمع 3خانواده سرافراز آزاده در اسلام آبادغرب با آنها دیدار وگفتگو کردند.
توسط بخشداری حمیل صورت گرفت/
اسلام آبادخبر: کلاس آموزشی توجیهی اعضای پنجمین دوره شوراهای اسلامی روستاهای بخش حمیل توسط بخشداری حمیل و با همکاری دفتر امور روستایی و شوراهای استانداری کرمانشاه برگزار شد.
فرماندار اسلام آباد غرب مطرح کرد:
اسلام آبادخبر: فرماندار اسلام آباد غرب گفت: درصد پذيرفته شدگان كنكور سراسري دانش آموزان اسلام آبادغرب نسبت به سال قبل رشد 21 درصدي داشته است.

صفحه‌ها