پایگاه وبلاگنویسان استان کرمانشاه
همراه رهبر
فرهنگ و ارشاد اسلامی اسلام آباد غرب
پایگاه خبری امید
کانال تلگرام اسلام آبادخبر
راوند خبر
اینستاگرام اسلام آبادخبر

آخرین اخبار

پربیننده ها

اخبار ویژه

فرمانده انتظامی شهرستان اسلام آبادغرب خبر داد:
اسلام آبادخبر: فرمانده انتظامی شهرستان اسلام آبادغرب از پلمب 30 واحد صنفي به دليل عدم رعايت ضوابط قانونی در این شهرستان خبر داد.
فرمانده سپاه اسلام آبادغرب خبر داد:
اسلام آبادخبر: فرمانده سپاه اسلام آبادغرب از اعزام بیش از 3 هزار نفر از بسیجیان شهرستان اسلام آبادغرب به بازی دراز خبر داد.
وبلاگ " زیبایی زنان "
در یک تحقیق مشخص شد با انجام ۶ هفته ای ورزش های شکمی هیچ اثر قابل اعتنایی در اندازه ی دور کمر و مقدار چربی حفره ی شکمی ایجاد نمی شود که با اندازه گیری مشخص و قابل بیان باشد.
با حضور مسئولین شهرستان صورت گرفت/
اسلام آبادخبر: امروز چهرشنبه با حضور مسئولین شهرستان دیدار و سرکشی از خانواده شهدا و جانبازان در اسلام آبادغرب بعمل آمد.
فرماندار اسلام آبادغرب خبر داد:
اسلام آبادخبر: فرماندار اسلام آبادغرب خبر داد: از كلنگ زني پروژه بازيافت پسماند شهري در اسلام آبادغرب كه بيش از 10 سال بلاتكليف بوده، خبر داد.
با حضور مسئولین قضایی، انتظامی و بهداشت شهرستان صورت گرفت/
اسلام آبادخبر: پیش از ظهر امروز مسئولین قضایی، انتظامی و بهداشت شهرستان در بازدید از نانوایی ها و اماکن عرضه کننده مواد غذایی شهرستان دو باب نانوایی متخلف و همچنین 2 مکان توزیع مواد مخدر در اسلام آبادغرب را پلمب کردند.
معاون عمرانی فرمانداری اسلام آبادغرب مطرح کرد:
اسلام آباد خبر: معاون عمرانی فرمانداری اسلام آبادغرب گفت: پیش بینی می شود 100 هزار تن غلات از مزارع کشاورزی شهرستان در سالجاری برداشت شود.
فرماندار اسلام آبادغرب مطرح کرد:
اسلام آبادخبر: فرماندار اسلام آبادغرب گفت: ۳۶۷صندوق اخذ رای با حضور ۲۵۰۰نفر عوامل اجرایی کار برگزاری انتخابات شهرستان را عهده دار خواهند بود.
با همکاری کمیته امداد و ستاد مبارزه با موادمخدر شهرستان /
اسلام آبادخبر: صبح امروز با همکاری ستاد مبارزه با موادمخدر شهرستان کارگاه پیشگیری از اعتیاد در مجتمع فرهنگی شهید صادقی اسلام آبادغرب برگزار شد.
فرمانده انتظامي شهرستان اسلام آبادغرب مطرح کرد:
فرمانده انتظامي شهرستان اسلام آبادغرب اعلام کرد که 82 درصد پرونده هاي ارجاعي به مراکز مشاوره پليس در اين شهرستان منجر به مصالحه شده است.
فلاحت پیشه؛
اسلام آبادخبر: نماینده مردم اسلام آباد غرب و دالاهو گفت: یکی از مصوبات دولت روحانی در سفر تیرماه سال گذشته به استان این بود که تا پایان سال 1395این بزرگراه تکمیل شود که متاسفانه هنوز تکمیل نشده است.
توسط مدیر کمیته امداد شهرستان صورت گرفت/
اسلام آبادخبر: طی مراسمی که در محل مدیریت کمیته امداد شهرستان اسلام ابادغرب برگزار شد از فعالین و خادمین امر برپایی نماز در این نهاد تجلیل به عمل آمد.
مدیر کل زندان های کرمانشاه تأکید کرد:
اسلام آبادخبر:مدیر کل زندان‌های استان راه اندازی زندان جدید اسلام آباد غرب را ضروری دانست و گفت: در صورت تخصیص اعتبارات لازم، زندان جدید اسلام آباد غرب راه اندازی و آماده بهره برداری می‌شود.
با حضور مدیر کل بنیاد شهید استان کرمانشاه برگزار شد/
اسلام آبادخبر: مراسم تودیع و معارفه رییس بنیادشهید و امور ایثارگران اسلام آبادغرب با حضور مدیر کل بنیاد شهید استان کرمانشاه برگزار شد.
گزارش تصویری-تشریحی/
اسلام آبادخبر: طراحی و ساخت هواپیمای دونفره توسط مهندسین توانمند اسلام آباد غرب وارد فاز دوم اجرای این پروژه گردید.
امام جمعه موقت اسلام آبادغرب:
اسلام آبادخبر: امام جمعه موقت اسلام آبادغرب با بیان اینکه؛ باید با دید الهی به انتخابات نگاه شود، گفت: با اختلاس ها و دزدی هایی که از بیت المال صورت می گیرد هر کس به رییس جمهور ناکارآمد و بد رای بدهد فردای قیامت ذلیل خواهد شد و باید پاسخگو باشد.
شورای نگهبان اسامی ۶ نامزد تایید صلاحیت شده برای انتخابات ریاست جمهوری را به وزارت کشور اعلام کرد.
صبح امروز صورت گرفت/
اسلام آبادخبر: مدير اداره كار تعاون و رفاه اجتماعي شهرستان هيات مديره انتصابي مسكن مهر شهيد نژاد رضايي اسلام آبادغرب را معرفي كرد.

صفحه‌ها

گزارش

مسئول فوریت های پزشکی اسلام آبادغرب خبر داد: