پایگاه وبلاگنویسان استان کرمانشاه
پارلمان مجازی ایران
 شهید حججی
پایگاه خبری امید
کانال تلگرام اسلام آبادخبر
راوند خبر
اینستاگرام اسلام آبادخبر

آخرین اخبار

مطالب اقتصادی

پروژه راه‌آهن غرب کشور فردا با حضور رئیس جمهور و هیئت دولت به بهره‌برداری می‌رسد.
از سوی سازمان برنامه و بودجه؛
در آستانه سفر دوم ریاست جمهوری به استان کرمانشاه سازمان برنامه و بودجه چگونگی پیشرفت و انجام مصوبات سفر نخست ایشان که در شهریورماه سال ۹۵ انجام شده را منتشر کرد.
تراز تجاری منفی شد؛
در حالی که سال گذشته شاهد دمیدن در بوق و کرنا برای دستیابی به تراز تجاری مثبت بودیم از ابتدای سال تاکنون این روند منفی بوده است.
رهبر معظم انقلاب اسلامی در دیدار رئیس و اعضای مجلس خبرگان:
اعضای مجلس خبرگان رهبری پیش از ظهر امروز با حضرت آیت‌الله خامنه‌ای دیدار خواهند کرد.
سریال ناتمام حقوق‌های نجومی؛
اسلام آبادخبر: آش حقوق‌های نجومی به‌قدری داغ شده است که حالا دهانِ مدافع حقوق مستضعفان را می‌سوزاند و او را در برابر آنان قرار می‌دهد.
اسلام آبادخبر: قرارگاه فضای مجازی سازمان بسیج مستضعفین توضیحاتی در خصوص فراخوان یکی از کانال های تلگرامی جهت دیدار فعالان فضای مجازی با رهبر معظم انقلاب ارائه کرد.
عصبانیت شدید استاندار کرمانشاه در کارگروه اشتغال؛
اسلام آبادخبر: استاندار کرمانشاه گفت: سازمان صنعت، معدن و تجارت، سازمان کشاورزی و دبیرخانه کارگروه اشتغال بدانند که با این روندی که در پیش گرفته‌اند در سال ۹۷ پیشرفتی نخواهیم داشت.
اسلام آبادخبر: کارشناس اقتصادی گفت: موضوع حقوق و دستمزد کارگران قرار است در سال آینده مجددا بازبینی شود که امیداواریم با توجه به رشد قیمت‌ها در بازار درآمد افراد نیز رشد کند.
معضلی که گریبان گیر شهرهای مختلف کشور شد؛
اسلام آبادخبر: افزایش تعداد دست‌فروشان در بازار کار و اقتصاد قطعاً نشانه خوبی نیست و نشان‌دهنده کمبود فرصت‌های شغلی موردنیاز جوانان است. اینکه هزاران جوان تصمیم بگیرند به دلیل ناتوانی دریافتن شغل و همچنین کمبود مالی، اقدام به دست‌فروشی در اماکن عمومی کنند را نمی‌توان به فال نیک گرفت و خرسند بود که جوانان مشغول کارند!
اسلام آبادخبر: کارشناسان کاهش افت سود صندوق ذخیره فرهنگیان و ضرر یک هزار میلیاردی از این بابت را نشان‌دهنده سوءمدیریت می‌دانند، و در همین رابطه رئیس تیم تحقیق و تفحص از صندوق ذخیره معتقد است" وقتی از صندوق چیز نمانده است سودی ندارند و از موجودی پرداخت می‌کنند."
پایگاه خبری تحلیلی #اسلام_آبادخبر در نظر دارد با نزدیک شدن به پایان سال ۹۶، #نظر_سنجی عملکرد #شهردار، #فرماندار و #برترین_مدیر شهرستان را در قالب سه نظر سنجی جداگانه در کانال تلگرامی اسلام آبادخبر منتشر نماید.
مسئول بنیاد مسکن معین در اسلام آبادغرب خبر داد:
اسلام آبادخبر: مسئول بنیاد مسکن معین(لرستان) در اسلام آبادغرب از بازدید بیش از 23هزار واحد زلزله زده در شهرستان خبر داد.
اسلام آبادخبر: عضو تیم تحقیق و تفحص از صندوق ذخیره فرهنگیان گفت: برخی سرمایه‌گذاری‌ها در صندوق ذخیره فرهنگیان بازدهی و سود لازم را نداشته یا اینکه با ضرر و زیان همراه بوده همچنین بازگشت بخش عمده‌ای از وام‌های پرداخت شده با ابهام همراه است.
اسلام آبادخبر: قاضی پور گفت: در حال حاضر اقدامات هیأت امنای صرفه جویی ارزی در معالجه بیماران خیانتی به تولید داخلی در کشور است و در شرایطی که کارگران زیادی می توانند از طریق تولید این داروها شغل داشته باشند و همچنین سرمایه کشور از کشور خارج نشود، شاهد واردات دارو از کانال این هیأت امنا هستیم.
در جلسه کارگروه اشتغال شهرستان صورت گرفت؛
اسلام آبادخبر: در جلسه کارگروه اشتغال اسلام آباد غرب، 2 طرح ورزشی با اعتبار 60 میلیارد ریال به تصویب رسید.

صفحه‌ها