پایگاه وبلاگنویسان استان کرمانشاه
فرهنگ و ارشاد اسلامی اسلام آباد غرب
پایگاه خبری امید
کانال تلگرام اسلام آبادخبر
راوند خبر
اینستاگرام اسلام آبادخبر
تیترنیوز کرمانشاه(ارشادی)
آوای زاگرس کرمانشاه

آخرین اخبار

  • پیگیری مطالبات مردمی/
    اسلام آبادخبر: دفع زباله‌ها و پسماندهای شهری معضلی چند ساله است که با اختصاص بخشی از مصوبه دولت جهت احداث کارخانه پسماند اسلام آباد غرب، روزنه هایی از امید برای حل این مشکل اساسی گشوده شده است.

مطالب اقتصادی

پیگیری مطالبات مردمی/
اسلام آبادخبر: دفع زباله‌ها و پسماندهای شهری معضلی چند ساله است که با اختصاص بخشی از مصوبه دولت جهت احداث کارخانه پسماند اسلام آباد غرب، روزنه هایی از امید برای حل این مشکل اساسی گشوده شده است.
نمایشگاه بین المللی اتومبیل 2017 در تورنتو تا 8 اسفندماه برقرار است.
قائم مقام وزیر در امور بازرگانی، صنایع و کشاورزی عنوان کرد:
مهرفرد گفت: برای تنظیم بازار شب عید و عرضه پرتقال با کیفیت به خانوارها به میزانی محدود واردات پرتقال با رعایت ضوابط قرنطینه‌ای صورت می‌گیرد.
برخی کارشناسان معتقدند،افزایش 10 درصدی وابستگی بودجه سال 96 به نفت بر خلاف اهداف مرتبط با سیاست های اقتصاد مقاومتی است و این موضوع در مسیر سیاست ها و افق کلانی که در عرصه اقتصادی پیش بینی شده،به نظر نمی رسد.
نماینده سابق مجلس با بیان اینکه اصحاب قدرت و ثروت در همه جا رسوخ کردند، گفت: جریانی در صنعت کشور پول احزاب سیاسی را تأمین می‌کند.
با تأملی بر بدعهدی‌های شرکت نفتی توتال در گذشته ، بار دیگر این واقعیت به اثبات می رسد که باید در حوزه مراودات اقتصادی بین المللی، با هوشمندی هر چه بیشتر عمل کرد و از خوشبینی و ساده اندیشی اجتناب شود.
بر اساس برخی گزارشات واصله،عدم ارائه خدمات پس از فروش مطلوب و گرانی قطعات، باعث ایجاد دغدغه های جدی برای مالکان خودروهای چینی در ایران شده است.
در این خبر سنت های غلط ازدواج از نگاه مقام معظم رهبری را بخوانید.
در صحن علنی امروز؛
نمایندگان در جریان بررسی لایحه بودجه 96، طی تصویب بندی قیمت بنزین در سال جدید را مشخص کردند.
بانک مرکزی اعلام کرد
در هفته متتهی به 29 بهمن ماه قیمت گروه لبنیات و روغن نباتی تغییر بود، اما بهای گروه برنج 0.4 درصد، تخم مرغ 2.2 درصد، گوشت مرغ 1.3 درصد افزایش یافت.
جعفری‌ دولت‌آبادی:
دادستان تهران از دستگیری 16متهم ارزی و پیگیری پرونده پلاسکو و تعیین هشت گروه کارشناسی در رشته‌های مختلف خبر داد.
یکی از مواردی که در ایام منتهی به نوروز برای افراد بسیار مهم می‌شود میزان پاداش و سنوات پرداختی به آن‌ها است که البته برخی از صاحبان کار در محاسبه و پرداخت اصول را رعایت نمی‌کنند.
محصولات خارجی با وجود ممنوعیت عرضه آن‌ها در نمایشگاه‌های بهاره، حضوری پررنگ دارند.
درحالی که کارگران فقیر و نیازمند جوابگوی مایحتاج خود نیستند و با حداقل حقوق ۸۰۰ هزار تومان زندگی خود را سپری می‌کنند، توزیع سبد غذایی که می‌تواند تا حدی پاسخگوی نیاز آن‌ها باشد با اما و اگرهایی مواجه است.
آمار بانک مرکزی؛
آمار بانک مرکزی نشان می‌دهد میانگین درآمد نفتی خرج‌شده در بودجه‌های سالیانه توسط دولت یازدهم ۲٫۳ برابر کل درآمد دولت‌ قبل شده است.

صفحه‌ها