پایگاه وبلاگنویسان استان کرمانشاه
پایگاه خبری امید
کانال تلگرام اسلام آبادخبر
راوند خبر
اینستاگرام اسلام آبادخبر
دوره آموزش مجازی برنامه نویسی تلفن همراه
پارلمان مجازی ایران

آخرین اخبار

پربیننده ها

مطالب اقتصادی

فرماندار اسلام آباد غرب خبر داد:
اسلام آبادخبر: فرماندار اسلام آبادغرب گفت: در هفته دولت ۶۱پروژه بااعتباری بالغ بر۲۲۴میلیارد ریال در این شهرستان افتتاح و کلنگ زنی می شود.
اسلام آبادخبر: بازار غیر رسمی بندرعباس این روزها بسیار شلوغ است و مردم در حال خرید میگو از نوع سرتیز هستند.
اسلام آبادخبر: در روزهایی که نخلداران هرمزگانی در حال جمع آوری محصول خود هستند با ورود دلالان و واسطه‌ها به بازار کمترین سود از فروش این محصول به جیب کشاورز روانه می شود.
شهردار تهران مطرح کرد
اسلام آبادخبر: شهردار تهران با بیان اینکه توان حل مشکل آلودگی هوای تهران را داشتیم ولی دولتی‌ها مسئولیت این کار را به شهرداری تهران واگذار نکردند، گفت: پرونده ساخت متروی تهران بسته شد.
اسلام آبادخبر: موضوع حذف برچسب قیمت از روی کالاها، واکنش‌های زیادی را به دنبال داشته است.
پروژه‌ای که ۵ دولت را به خود دید؛
اسلام آبادخبر: پروژه راه‌آهن غرب کشور در حالی ۲۷ سالگی خود را پشت سر می‌گذارد که مطابق آخرین وعده‌ها، بهره‌برداری از این پروژه به سه ماه آینده موکول شده است.
اسلام آبادخبر: یک جوان اهل هرمزگان در مراسم عروسی خود مبلغ یک میلیارد و ۸۰۰ میلیون تومان شاباش گرفته است.
اسلام آبادخبر: اصلاح طلبان این روزها نگران "عبور روحانی از اصلاحات" شده‌اند و از طرفی عدم همکاری معتدلین و اصولگرایانی چون کاظم جلالی در مجلس با فراکسیون امید، اصلاح‌طلبان را به سمت گسستن پیوندها و ائتلاف با معتدلین سوق می‌دهد
به دنبال افزایش قیمت پیاز، مرغ، گوشت و لبنیات؛
اسلام آبادخبر: به دنبال افزایش قیمت برخی از کالاهای اساسی خانوار همچون مرغ، گوشت و لبنیات اینک شاهد گران شدن تخم مرغ هستیم این درحالی است که برخی از مغازه دار ها از خرید و فروش این سبد کالای خانوار امتناع می کنند.
اسلام آبادخبر: در حالی مسکن مهر با هدف خانه دار کردن اقشار کم درآمد جامعه شروع به کار کرد که امروز بسیاری از این پروژه ها که با هزینه بیت المال سرپا شده حال و روز خوبی ندارد و نیمه کاره رها شده است.
اسلام آبادخبر: با توجه به اینکه تنها 80 روز تا زمان اجرایی شدن تحریم های جدید آمریکا علیه ایران، روسیه و کره شمالی زمان باقی مانده است، اقدامات متقابل ایران باید سریع تر و در مسیر عملیاتی پیش برود و ایران از طریق به خطر انداختن منافع کشورهای غربی، آنها را محبور به زیر پا گذاشتن تحریم‌های آمریکا کند.
بخشدار حمیل مطرح کرد:
اسلام آبادخبر: بخشدار حمیل در حاشیه بازدید از یک باغ پسته در روستای طولابی بخش حمیل، کشت محصولات کشاورزی درآمدزا با مصرف آبی کم را به کشاورزان توصیه نمود.
اسلام آبادخبر: نشا کاری یکی از مراحل کشت برنج است. در این مرحله نشا (جوانه برنج) که پیش از این در خزانه آماده شده را به زمین اصلی انتقال می دهند.
معاون امور اجتماعی سازمان بهزیستی کشور خبر داد:
اسلام آبادخبر: معاون امور اجتماعی سازمان بهزیستی کشور، از طراحی نظام جامع خدمات اجتماعی در برنامه ششم توسعه خبر داد.
اسلام آبادخبر: عضو کمیته تحقیق و تفحص از صندوق ذخیره فرهنگیان گفت: تمام تلاش خود را می کنیم که بتوانیم تمام پول ها و معوقات بانک سرمایه را به مرجع اصلی بازگردانیم.

صفحه‌ها