پایگاه وبلاگنویسان استان کرمانشاه
همراه رهبر
فرهنگ و ارشاد اسلامی اسلام آباد غرب
پایگاه خبری امید
کانال تلگرام اسلام آبادخبر
راوند خبر
اینستاگرام اسلام آبادخبر

آخرین اخبار

پربیننده ها

مطالب اقتصادی

قالیباف در شبکه اول سیما:
کاندیدای انتخابات ریاست جمهوی با بیان اینکه مردم در انتخابات می‌توانند وضعیت فعلی یعنی «بیکاری» و «رکود» را انتخاب نکنند، گفت: از دولتمردان متعجب هستم که مرتب میگویند نمی‌شود.
سخنگوی قوه قضائیه در مشهد مقدس:
سخنگوی قوه قضائیه گفت: با بررسی‌های انجام شده متوجه شدیم مدیر فعال در یکی از وزارتخانه‌ها در سال ۹۴ و بخشی از سال ۹۵ متوسط دریافتی ماهانه‌اش ۲۰۰ میلیون تومان بوده که سبب شکاف طبقاتی در جامعه می‌شود.
رئیسی در گفت‌وگوی ویژه خبری:
کاندیدای انتخابات ریاست‌جمهوری با بیان اینکه زندگی بنده با چشیدن طعم فقر همراه بوده است، گفت: احساس فقر و محرومیت را چشیده‌ام.
معاون عمرانی فرمانداری اسلام آبادغرب مطرح کرد:
اسلام آباد خبر: معاون عمرانی فرمانداری اسلام آبادغرب گفت: پیش بینی می شود 100 هزار تن غلات از مزارع کشاورزی شهرستان در سالجاری برداشت شود.
جدول مالیات طبقات مختلف حقوق و دستمزد سال ۱۳۹۶ منتشر شد.
فلاحت پیشه؛
اسلام آبادخبر: نماینده مردم اسلام آباد غرب و دالاهو گفت: یکی از مصوبات دولت روحانی در سفر تیرماه سال گذشته به استان این بود که تا پایان سال 1395این بزرگراه تکمیل شود که متاسفانه هنوز تکمیل نشده است.
عضو کمیسیون صنایع مجلس :
عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس شورای اسلامی گفت: اگر معتقد به تورم اعلام شده از سوی دستگاه های آماری دولت باشیم دیگر درخواست خودروسازان دولتی برای افزایش قیمت خودروها قابل پذیرش نیست.
افزایش قیمت اجاره برای مستأجران همیشه یک کابوس بوده، اما به نظر می‌رسد که این بار کابوس زودتر از همیشه به خواب مستأجران آمده است.
روند دنباله دار وضعیت بغرنج کارخانجات قدیمی؛
نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی با اشاره به اینکه ۹۴ هزار نفر در بخش صنعت در سال ۹۵ بیکار شدند، گفت: از ۶۷۰ هزار شغلی که دولتی‌ها از آن خبر می‌دهند، حدود ۷۰ درصد در بخش خدمات بوده که پایداری ندارد.
گزارش تصویری-تشریحی/
اسلام آبادخبر: طراحی و ساخت هواپیمای دونفره توسط مهندسین توانمند اسلام آباد غرب وارد فاز دوم اجرای این پروژه گردید.
صبح امروز صورت گرفت/
اسلام آبادخبر: مدير اداره كار تعاون و رفاه اجتماعي شهرستان هيات مديره انتصابي مسكن مهر شهيد نژاد رضايي اسلام آبادغرب را معرفي كرد.
بازار امضا فروشی طی چند سال گذشته رونق گرفته به طوریکه همزمان با این امر،کیفیت ساخت خانه ها کاهش چشمگیری پیدا کرده است.
شیخی با اشاره به آمار اعلام شده در خصوص رشد اقتصاد از منفی 7 درصد به مثبت 7 درصد گفت: با این آماری که اقای روحانی در روز ثبت نام انتخابات اعلام کردند متوجه تناقض در امار های ارائه شده از سوی دولتمردان شدیم، که هر کدام به نوبه ی خود آمار دیگری را نقض می کنند.
فیلمی از افرادی که محیط کار را به محل تفریح خود بدل کرده‌اند را مشاهده می‌کنید.
تولیدکنندگانی که بعد از برجام وارد کننده شدند!
تولید مشترک خودرو توسط خودروسازان داخلی و شرکای غربی یکی از وعده های مهم پسابرجامی بود که نه تنهاجامه عمل نپوشید، بلکه اکنون مسئولان اجرایی طرح چنین شرطی برای خارجی ها را علنا تکذیب می کنند!

صفحه‌ها