پایگاه وبلاگنویسان استان کرمانشاه
همراه رهبر
فرهنگ و ارشاد اسلامی اسلام آباد غرب
پایگاه خبری امید
کانال تلگرام اسلام آبادخبر
راوند خبر
اینستاگرام اسلام آبادخبر

آخرین اخبار

مطالب اقتصادی

دولت به مصوبه خود عمل نمی کند؛
روند رسیدگی به واگذاری پرابهام دومین پالایشگاه قدیمی ایران با عزل مدیرعامل منصوب به خریداران جدید و عدم تمکین وی به ترک این پست وارد فاز تازه ای شده است.
مصری خبر داد:
عضو کمیسیون برنامه و بودجه و محاسبات مجلس گفت: مدیر عامل جدید پالایشگاه کرمانشاه که پس از واگذاری غیرقانونی منصوب شده بود برکنار شده است اما پست خود را ترک نمی کند.
هیأت دولت ؛
عضو هیئت مدیره انجمن انبوه سازان استان تهران گفت: تولیدکنندگان مسکن با دریافت مالیات، بازار ساخت وساز مسکن را به سمت افزایش قیمت سوق می‌دهند و همین موضوع باعث رکود در این بخش می‌شود.
بازار نیویورک؛
بهای طلای سیاه در بازار جهانی به پایین ترین میزان در 10 ماه گذشته رسید.
بانک مرکزی گزارش داد؛
بانک مرکزی متوسط قیمت خرده فروشی ۱۱ گروه مواد خوراکی در هفته پایانی خرداد امسال را اعلام کرد که بر این اساس قیمت ۲ گروه افزایش، ۶ گروه دیگر کاهش و ۳ گروه ثابت ماند.
در قالب طرح مفتاح الجنه صورت گرفت/
اسلام آبادخبر: مسئولان شهرستان به همراه مدیر کمیته امداد اسلام آبادغرب در قالب طرح مفتاح الجنه از منازل تعدادی از مددجویان تحت پوشش این نهاد بازدید نمودند.
یوسف خانی گفت:
رئیس اتحادیه پرنده و ماهی با اعلام نرخ جدید مرغ و انواع مشتقات، افزایش تقاضا در آستانه عید فطر را دلیل اصلی نوسانات قیمت دانست.
امیری گفت:
یک مقام مسئول گفت: همه ساله با فعالیت کنه‌ها در فصل گرما این ویروس از دامی به دام دیگر و درنهایت انسان شیوع می‌یابد و به دلیل پایداری ویروس در طبیعت امکان مهار آن وجود ندارد.
مدیر اداره تعاون، کار و رفاه اجتماعی شهرستان مطرح کرد
اسلام آبادخبر: مدیر اداره تعاون، کار و رفاه اجتماعی شهرستان دستورالعمل اجرائی طرح کارورزی در اسلام آبادغرب را تشریح کرد.
نائب رئیس کمیسیون اقتصادی مجلس؛
نائب رئیس کمیسیون اقتصادی مجلس گفت: با توجه به اینکه نظام بانکی کشور مربوط به سال 61 است و از این سال تا کنون تغییراتی در این نظام بانکی رخ نداده است لازم دانستیم تا طرحی را به نام طرح نظام جدید بانک داری اسلامی در مجلس طراحی کنیم.
در راستای مقابله با تب کریمه‌کنگو صورت گرفت؛
رئیس شبکه دامپزشکی شهرستان کرمانشاه از پلمب ۱۲۵ واحد غیرمجاز عرضه فرآورده های خام دامی در کرمانشاه و در راستای مقابله با تب کریمه کنگو خبر داد.
یادداشت/
اسلام آباد خبر: با گشت و گذاری در بازار شهر متوجه می شویم که تن پوش زنان و مردان ما عوض شده، ویترین مغازه ها هم تغییر کرده و حتی المان هایی از جنس بیگانه در شهرمان به چشم می خورد.
مدیر امور آبفای اسلام آبادغرب مطرح کرد:
اسلام آبادخبر: مدیر آبفای اسلام آبادغرب گفت: یکی از معضلات و فرهنگ های غلط در مصرف بی رویه آب این است که مردم می گویند؛ پول آب مصرفی را خودمان پرداخت می کینم در حالی که این آب متعلق به همه مردم است.
صادرات به پاکستان:
معاون اول رئیس جمهور در حالی تکمیل خط لوله صلح را به عنوان یکی از پروژه‌های اقتصاد مقاومتی به وزارت نفت تکلیف کرده است که این وزارتخانه در سال ۹۲ این پروژه را کنار گذاشته است.
در ادامه وعده های رئیس دولت یازدهم؛
نماینده مردم زاهدان در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه نباید شعارهای دولت را جدی گرفت، گفت: با وضعیت موجود دولت، امیدی به اشتغال جوانان در سیستان وبلوچستان نمی بینم.

صفحه‌ها