پایگاه وبلاگنویسان استان کرمانشاه
راوند خبر
اینستاگرام اسلام آبادخبر
دوره آموزش مجازی برنامه نویسی تلفن همراه
پارلمان مجازی ایران
پایگاه خبری امید
کانال تلگرام اسلام آبادخبر

آخرین اخبار

مطالب جهاد و مقاومت

با حضور مسئولین شهرستان صورت گرفت/
اسلام آبادخبر: مراسم گرامیداشت 26 مرداد سالروز ورود آزدگان سرافراز به میهن اسلامی در تالار غدیر اسلام آبادغرب برگزار شد.
به مناسبت سالروز ورود آزادگان به کشور صورت گرفت/
اسلام آبادخبر: در ایامی که یادآور بازگشت پیروزمندانه و با افتخار آزادگان سرافراز این الگوهای صبر واستقامت به کشورمان می باشد، جمعی از مسئولان شهرستان با حضور در جمع 3خانواده سرافراز آزاده در اسلام آبادغرب با آنها دیدار وگفتگو کردند.
اسلام آبادخبر: چه دیده است در آن سوی پرده هستی کسی که روی لبش وقت مرگ لبخند است
روایت متفاوتی از شکستن یک حصر؛
اسلام آبادخبر: یک رزمنده دفاع مقدس با بیان روایتی متفاوت از حماسه پاوه، خاطراتی را از ایستادگی علمای اهل سنت تا تسخیر غار قوری قلعه توسط منافقین را بازگو کرد.
در آستانه‌ی جشن سالگرد پیروزی در جنگ ۳۳ روزه
اسلام آبادخبر: امسال بیست و پنجمین سالگرد شکل‌گیری حزب الله و مقاومت اسلامی لبنان است. از روز اول در پیشانی آن گروه کم‌شمار با ایمانی که خود را به خدا فروخته بود، پیروزی و موفقیت حک شده بود.
مدیر قرارگاه جهادی استان تهران مطرح کرد:
اسلام آباد خبر: گروه جهادی «معبری به آسمان» یک از گروه‌ای جهادی است که ۱۰ سالی است عاشقانه به مناطق محروم کرمانشاه می‌آید تا غبار محرومیت از چهره مناطق محروم از جمله منطقه سرفیروزآباد بزداید.
فرمانده سپاه حضرت نبی اکرم(ص) استان کرمانشاه:
فرمانده سپاه حضرت نبی اکرم(ص) استان کرمانشاه گفت: جامعه عشایر و روستایی جلودار نهضت‌ها و خیزش‌های انقلابی هستند.
گزارش/
اسلام آبادخبر: گروه جهادی شهید غلامرضا گل آور در تابستان امسال مشغول فعالیت های عمرانی و خدمات رسانی به روستاییان محروم شهرستان اسلام آبادغرب بوده است.
گزارش/
اسلام آبادخبر: صبح امروز طی مراسمی از برگزیدگان جشنواره مالک اشتر سپاه شهرستان اسلام آبادغرب تجلیل بعمل آمد.
گزارش/
اسلام آبادخبر: طرح هجرت 3 با همکاری بسیج سازندگی و آموزش و پرورش در قالب غنی ‌سازی اوقات فراغت دانش آموزان و زیباسازی مدارس این شهرستان در حال اجرا است.
برگ دیگری از جنایات منافقین/
اسلام آباد خبر: فرشاد دانش برادر شهیدان حشمت الله، کرم رضا و مصیب دانش یکی از جنایت های منافقین در زمان عملیات مرصاد در اسلام آبادغرب را تشریح کرد.
گزارش/
اسلام آبادخبر: نهمین جشنواره منطقه‌ای تئاتر مرصاد همزمان با سالروز عملیات مرصاد در ۵ مرداد، در مجتمع فرهنگی هنری غدیر اسلام آبادغرب آغاز به کار نموده است.
به مناسبت سالروز عملیات مرصاد/
اسلام آبادخبر: با حضور مسئولین شهرستان از خانوادهای شهدای عملیات مرصاد در اسلام آبادغرب دیدار و سرکشی بعمل آمد.
امام جمعه اسلام آبادغرب:
اسلام آبادخبر: امام جمعه شهرستان اسلام آبادغرب: در عملیات مرصاد دشمن با همه لشکر و تجهیزات نتوانست در مقابل قدرت مردمی مقاومت کند و این قدرت مردمی را نباید نادیده گرفت.
فرمانده سپاه اسلام آبادغرب:
اسلام آبادخبر: فرمانده سپاه اسلام آبادغرب گفت: روز مرصاد؛ روز افتخار و مقاومت ملت بزرگ ایران اسلامی در مقابل دو جبهه ضدانقلاب داخلی و استکبار خارجی است.

صفحه‌ها