پایگاه وبلاگنویسان استان کرمانشاه
تیترنیوز کرمانشاه(ارشادی)
آوای زاگرس کرمانشاه
مادنا
همراه رهبر
فرهنگ و ارشاد اسلامی اسلام آباد غرب
پایگاه خبری امید
اسلام آبادجوان
کانال تلگرام اسلام آبادخبر
راوند خبر

آخرین اخبار

  • مقاله: خانم زینب نیازی/
    درباره شخصيّت الهى، مقام معنوى و سيره رفتارى زينب (س) كتابهاى فراوانى نوشته و بسيار سخن گفته ‏اند. با اين حال بررسى و شرح ابعاد زندگى بانوى بزرگ اسلام موضوعى نيست كه در يك يا چند كتاب بگنجد و يا از عهده كسى برآيد.

مطالب دین و اندیشه

وبلاگ " پایگاه خبری وتحلیلی استان "
به جهت تشویق دانش آموز و اشتیاق اوبه فراگیری نحوه نماز خواندن میتوان ازراهکارمناسب در زمان بهتر بهره برد که درزیر آمده است.
مقاله: خانم زینب نیازی/
درباره شخصيّت الهى، مقام معنوى و سيره رفتارى زينب (س) كتابهاى فراوانى نوشته و بسيار سخن گفته ‏اند. با اين حال بررسى و شرح ابعاد زندگى بانوى بزرگ اسلام موضوعى نيست كه در يك يا چند كتاب بگنجد و يا از عهده كسى برآيد.
یک مدرس حوزه و دانشگاه:
یک مدرس حوزه و دانشگاه گفت: امنیت و احساس آرامش در یک جامعه نیازمند سلامت روان افراد جامعه است و بی حجابی به سلامت روان آسیب زده و امنیت را مختل می سازد.
امام جمعه شهرستان اسلام آبادغرب:
اسلام آبادخبر: امام جمعه شهرستان اسلام آبادغرب گفت:رهبری خط قرمزماست و ما نسبت به ایشان تعصب داریم و کسی حق ندارد تا عمق جامعه به خط قرمز ما وارد شود، باید جایگاه پدر ایران نوین و پدر معنوی کشور مستحکم بماند تا دشمن سوء استفاده کند.
در راستای سیاست های جمعیتی مقام معظم رهبری(مدظه العالی):
اسلام آبادخبر:نشست تحکیم خانواده و مهارت های زندگی با هدف آگاهی بخشی و ارتقا مهارت های زندگی زناشویی به همت فرهنگی اجتماعی سپاه شهرستان اسلام آبادغرب و با همکاری شبکه بهداشت و درمان شهرستان در سالن اجتماعات اداره تبلیغات اسلامی برگزار گردید.
امام جمعه اسلام آبادغرب:
اسلام آبادخبر: امام جمعه اسلام آبادغرب گفت: مسئولین به فکر بیکاری جوانان باشند، توجیه نکنند و از شهرهای دیگر نیرو نیاورند و بیشتر به فکر جوانان بیکار این شهر باشند.
امام جمعه کرمانشاه:
نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه کرمانشاه گفت: آمریکا و اسرائیل چشم دیدن نخبگان هسته‌ای مومن ایران را ندارند و از این رو اساتید هسته‌ای ما را ترور کردند.
سردار سلامی در یادواره شهدای علم و فناوری و مدافعان حرم:
جانشین فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی اعلام کرد: ملت ایران در یک تجربه 38 ساله تکیه دارد و می داند باید کدام نقطه را نگاه کند، از کدام کلام هدایت بگیرد و چه مسیری بپیماید. مطمئنا ملت ایران با این همه شهید دیگر اجازه نمی دهد تفکر غرب گرایانه میدان دار سیاست خارجی این نظام و انقلاب شکوهمند باشد.
در آستانه 9 دی:
اسلام آبادخبر:گفتمان ديني به مناسبت نهم دي در دبیرستان علوم معارف اسلامی صدرا برگزار گردید.
فرمانده سپاه اسلام آبادغرب:
اسلام آبادخبر: فرمانده سپاه شهرستان اسلام آبادغرب گفت:حماسه نهم دی به تمامی غفلت زدگان داخلی این نکته را گوشزد نمود که هیچ شخصیت و لیدری نمی تواند بین ملت و حریم ولایت مطلقه فقیه ایجاد فاصله و شکاف نماید.
با حضور سرهنگ خدادادیان/
اسلام آبادخبر:دومین همایش ائمه جمعه و جماعات با حضور سرهنگ خدادادیان فرمانده سپاه شهرستان اسلام آبادغرب،رئیس اداره تبلیغات اسلامی،هیئت امنای مساجد و فرماندهان پایگاه های مقاومت در دفتر امام جمعه شهرستان اسلام آبادغرب برگزار گردید.
در سالروز میلاد پیامبر اعظم صورت گرفت/
اسلام آبادخبر: در سالروز میلاد پیامبر مکرم اسلام، با حضور ائمه جمعه اهل سنت سرپل ذهاب و قصرشیرین جشن بزرگ وحدت و میلاد پیامبر(ص) و امام جعفر صادق(ع) در مسجد پیامبر اعظم اسلام آبادغرب برگزار شد.
آیت‌الله امامی‌کاشانی در خطبه‌های نماز جمعه تهران:
امام جمعه موقت تهران گفت: تصویب طرح ده‌ساله تحریم‌ها علیه ایران در حقیقت همان نقض توافق هسته‌ای و برجام است.
آیت الله علما خواستار شد:
نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه کرمانشاه خواستار عزل و محاکمه مدیران فرهنگی دانشگاه رازی به دلیل برگزاری مراسم های هتاکانه به اسلام، پیامبران الهی و اخلاق شد.
امام جمعه اسلام آبادغرب در خطبه های نماز جمعه مطرح کرد:
اسلام آبادخبر: امام جمعه شهرستان اسلام آبادغرب گفت: ما هم به حمایت از نماینده ولی فقیه در استان، خواستار برکناری معاون بی فرهنگ، فرهنگی دانشگاه رازی کرمانشاه هستیم.

صفحه‌ها

وبلاگستان

وبلاگ " پایگاه خبری وتحلیلی استان "
وبلاگ صراط اسلام آباد:
وبلاگ صدای اسلام آباد: