پایگاه وبلاگنویسان استان کرمانشاه
همراه رهبر
پایگاه خبری امید
کانال تلگرام اسلام آبادخبر
راوند خبر
اینستاگرام اسلام آبادخبر
دوره آموزش مجازی برنامه نویسی تلفن همراه

آخرین اخبار

مطالب دین و اندیشه

پوشش زنده؛
اسلام آبادخبر: مراسم بزرگداشت عملیات مرصاد آغاز شد.
به مناسبت سالروز عملیات مرصاد/
اسلام آبادخبر: با حضور مسئولین شهرستان از خانوادهای شهدای عملیات مرصاد در اسلام آبادغرب دیدار و سرکشی بعمل آمد.
اسلام آبادخبر: غبارروبی مضجع شریف امام رضا(ع) با حضور رهبرمعظم انقلاب درحال برگزاری است.
آغاز طرح ضربتی پرداخت وام ازدواج؛
اسلام آبادخبرطرح ضربتی پرداخت وام ازدواج ۲۰ میلیونی به زوج‌های جوان در حالی از امروز آغاز می‌شود که نحوه تقسیط این وام در بانکها متفاوت است، اما به طور میانگین مبلغ هر قسط ۲۱۰ تا ۲۵۰ هزار تومان است.
اسلام آبادخبر: ماجرای هدیه ۱۱۵جلد کتاب از سوی رهبر معظم انقلاب به کتابخانه مسجد ابوذر که محل ترور ايشان در سال۶٠ بود را در این فیلم مشاهده می‌کنید.
عضو کارگروه پدافند غیر عامل کشور:
اسلام آبادخبر: عضو کارگروه پدافند غیر عامل کشور، سند ۲۰۳۰ را توطئه دشمن برای تغییرافکار فرزندان ما ازطریق آموزش دانست و گفت: ما خود منادی حقوق بشر هستیم وبهترین کتاب سبک زندگی یعنی قرآن را داریم.
گزارش تصویری/
اسلام آبادخبر: مراسم سوگواری شهادت امام جعفر صادق (ع) با حضور اقشار مختلف مردم در اسلام آبادغرب برگزار شد.
با حضور نماینده ولی فقیه در استان کرمانشاه/
اسلام آبادخبر: با حضور نماینده ولی فقیه در استان، فرماندار و مسئولین شهرستان مراسم تودیع و معارفه امام جمعه اسلام آبادغرب برگزارشد.
به مناسبت تودیع امام جمعه شهرستان اسلام آبادغرب/
اسلام آبادخبر: سیدامیر محمدی پور، روحانی معتقد به اصول و ارزش های والای اسلامی در کسوت نماینده محترم ولی فقیه در شهرستان اسلام آباد غرب همیشه در مقابل فتنه گران و عده ای از پیاده نظام فریب خورده و مدعی مدرنیته غرب، اقدام به موضع گیری منطقی همراه با اقتدار نمود.
نقش حجاب در هویت یک نابغه مسلمان؛
اسلام آبادخبر: مبادا فقدان نشانه مهم حجاب در تصاویر سالهای آخر عمر مریم میرزاخانی، هویت و مسلمانی او را از یادمان ببرد.
به مناسبت هفته عفاف و حجاب :
اسلام آبادخبر: با حضور نماینده ولی فقیه، مدیر ارشد و فرمانده حوزه کارمندی همایش عفاف و حجاب در اداره جهاد کشاورزی اسلام آبادغرب با حضور کارکنان زن این اداره برگزار شد.
مسئول نمایندگی ولی فقیه در امور اهل سنت کرمانشاه:
اسلام آبادخبر: مسئول نمایندگی ولی فقیه در امور اهل سنت کرمانشاه گفت: در مورد مذاهب، آقایان موقع انتخابات می آیند و قول و قرارهای می دهند و بعد از اینکه در انتخابات به نتیجه دلخواه و مقاصد خود می رسند همه آن وعده و وعیدها را فراموش می کنند.
به مناسبت هفته عفاف و حجاب صورت گرفت:
اسلام آبادخبر: پیش ازظهر امروز با حضور تنی چند از مسئولین شهرستان از بانوان محجبه ادارات تأمین اجتماعی و بهزیستی اسلام آبادغرب تجلیل بعمل آمد.
اسلام آبادخبر: رهبر معظم انقلاب اسلامی در دیدار عوامل فیلم ماجرای نیمروز فرمودند:«این فیلم بسیار خوب بود. همه اجزاء فیلم عالی بود ، کارگردانی عالی بود. بازی‌ها عالی، قصه عالی بود. فیلم خوش ساخت بود.»
اسلام آبادخبر: حجت الاسلام محمدی پور امام جمعه اسلام آبادغرب طی یادداشتی با مردم شهرستان وداع نموده و از ایشان طلب حلالیت نموده است.

صفحه‌ها

وبلاگستان

وبلاگ " هرسین باستان "
وبلاگ " باران "
وبلاگ صراط اسلام آباد:
وبلاگ کوچرو:
وبلاگ " پایگاه خبری وتحلیلی استان "