پایگاه وبلاگنویسان استان کرمانشاه
راوند خبر
اینستاگرام اسلام آبادخبر
دوره آموزش مجازی برنامه نویسی تلفن همراه
همراه رهبر
پایگاه خبری امید
کانال تلگرام اسلام آبادخبر

آخرین اخبار

مطالب علمی پژوهشی

اسلام آبادخبر: دوره تخصصی مقدماتی امداد و نجات و آشنایی با تجهیزات نجات کوهستان و آمبولانس توسط جمعیت هلال احمر شهرستان اسلام آبادغرب برگزار شد.
با اتفاق آرای هیئت امنا؛
اسلام آبادخبر: هیئت امنای دانشگاه آزاد، فرهاد رهبر را به عنوان رئیس دانشگاه آزاد به شورای عالی انقلاب فرهنگی معرفی کرد.
اسلام آبادخبر: ناسا قرار است در آینده ای نزدیک این خودرو را به فضا ارسال کند.
مدیرکل آموزش و پرورش استان کرمانشاه
اسلام آبادخبر: مدیرکل آموزش و پرورش استان کرمانشاه گفت: آیین ملی بازگشایی مدارس استان کرمانشاه با حضور 311 هزار و 717 دانش آموزان برگزار می شود.
اسلام آبادخبر: چهل و هفتمین ماراتن کنکور با تعداد ۹۳۰ هزار و ۲۰۸ داوطلب صبح امروز در سراسر کشور آغاز شد.
اسلام آبادخبر:در روزهای پایانی مانده به کنکور سراسری رعایت برخی نکات مهم باعث می شود تا تلاش‌های شما به نتایج قابل قبولی ختم شود.
اسلام آباد خبر: صبح امروز آیین افتتاحیه طرح هجرت با حضور امام جمعه محترم شهرستان ،فرمانده سپاه ناحیه اسلام آباد غرب،مدیر آموزش و پرورش و جمعی از مسئولین ادارات در هنرستان نرگس خاتون برگزار شد.
توکلی گفت:
مشاور عالی سازمان سنجش آموزش کشور گفت: داوطلبان تا ساعت ۲۴ فردا یکشنبه ۱۱ تیر ماه فرصت دارند در چهارمین آزمون استخدامی مشترک فراگیر دستگاه‌های اجرایی کشور ثبت نام کنند.
میتوان با مصرف دمنوش؛
مصرف دمنوش‌های معرفی شده در این بخش شما را از خطرات کبد چرب در امان نگه می‌دارد.
مجتبی کاشانی روانشناس:
محبت به کودک باعث افزایش اعتماد به نفس و کاهش پرخاشگری او می شود.
رئیس دانشگاه علوم پزشکی زاهدان خبر داد:
رئیس دانشگاه علوم پزشکی زاهدان وضعیت بیماری تب کریمه کنگو را کنترل شده عنوان کرد و گفت: بروز این بیماری در اواخر فروردین‌ماه امسال رخ داده بود که با توجه به مراقبت دقیق، موجود بودن دارو و اقدام سریع درمانی تمامی موارد بستری شده با بهبودی کامل مرخص و در سلامت کامل به سر می‌برند.
زایمان عقرب یکی از صحنه های عجیب خلقت خداوند است زایمان عقرب بسیار شگفت انگیز و دیدنی میباشد که شما را به دیدن لحظه تولید مثل عقرب دعوت میکنیم.
آیت الله کلانتری:
عضو مجلس خبرگان رهبری با اشاره به سرقت علمی حسن روحانی از کتابش گفت: ممکن است این موضوع را از طریق قوه قضاییه هم پیگیری کنم.
توسط كميته فن آوري اطلاعات انتخابات شهرستان برگزار شد
اسلام آبادخبر: كميته فن آوري اطلاعات انتخابات شهرستان اسلام آباد غرب با برگزاري دو همايش نكات لازم براي برگزاري انتخابات الكترونيك را به كاربران شعب اخذ راي در اين شهرستان آموزش داد.
با شرکت در دوره آموزش مجازی
دوره آموزش مجازی برنامه نویسی تلفن همراه (اندروید) شهید آوینی به صورت مجازی و رایگان در سراسر کشور با ثبت نام تا 15 اردیبهشت ماه 1396 برگزار می شود.

صفحه‌ها

وبلاگستان