پایگاه وبلاگنویسان استان کرمانشاه
دوره آموزش مجازی برنامه نویسی تلفن همراه
پارلمان مجازی ایران
 شهید حججی
پایگاه خبری امید
کانال تلگرام اسلام آبادخبر
راوند خبر
اینستاگرام اسلام آبادخبر

آخرین اخبار

مطالب علمی پژوهشی

اسلام آبادخبر: مدرس دانشگاه آزاد اسلامی واحد اسلام آباد غرب در آیین اختتامیه بیست و ششمین جشنواره دانشجویان نمونه کشوری با حضور معاون اول رئیس جمهوری، وزیر علوم و وزیر بهداشت تجلیل شد.
رئیس اداره بهزیستی اسلام آبادغرب مطرح کرد:
اسلام آبادخبر: رئیس اداره بهزیستی اسلام آبادغرب از آموزش 4هزار نفر از دانش آموزان شهرستان اسلام آباد غرب در مقاطع مختلف تحصیلی در کار گاه آموزشی پیشگیری از انواع معلولیت ها خبر داد.
اسلام آبادخبر: قاضی پور گفت: در حال حاضر اقدامات هیأت امنای صرفه جویی ارزی در معالجه بیماران خیانتی به تولید داخلی در کشور است و در شرایطی که کارگران زیادی می توانند از طریق تولید این داروها شغل داشته باشند و همچنین سرمایه کشور از کشور خارج نشود، شاهد واردات دارو از کانال این هیأت امنا هستیم.
رئیس دانشگاه آزاد اسلامی کرمانشاه:
اسلام آبادخبر: رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد کرمانشاه از حضور 250 نخبه به عنوان سرمایه علمی در این دانشگاه خبر داد.
در بخشداری حمیل صورت گرفت؛
اسلام آبادخبر: کارگاه آموزش وپیشگری از بیماری های واگیر پرندگان وراه های مقابله با آنهاو اطلاع رسانی بین مردم.
مدیر شبکه بهداشت و درمان شهرستان خبر داد:
اسلام آبادخبر: مدیر شبکه بهداشت و درمان شهرستان از برگزاری کارگاه آموزشی به روش shepمدل هپاتیت جهت کلیه کارشناسان ؛مراقبین سلامت و بهورزان خانه های بهداشت شهرستان خبر داد.
مدیر آموزش و پرورش اسلام آبادغرب مطرح کرد:
اسلام آبادخبر:مدیر آموزش و پرورش اسلام آبادغرب گفت: هویت ملی و دینی مهمترین عامل خودباوری و شکوفایی جوانان و دانش آموزان است.
با حضور رئیس سازمان تحقیقات، آموزش و ترویج کشاورزی کشور
اسلام آبادخبر: زند رئیس سازمان تحقیقات، آموزش و ترویج کشاورزی کشور در سفر به استان کرمانشاه با همراه شهبازی رئیس سازمان جهاد کشاورزی استان کرمانشاه، و خمیس آبادی رئیس مرکز تحقیقات، آموزش و ترویج کشاورزی استان از مزارع ایستگاه تحقیقات اسلام آبادغرب بازدید بازدید به عمل آورد.
عضو «کمیسیون تلفیق بودجه ۹۷» گفت: طبق تصمیم امروز این کمیسیون مقرر شد کلیه مشمولان «کمیته امداد» و «سازمان بهزیستی» و «خانوارهای شهری کم‌درآمد با تشخیص دولت» در سال ۹۷ یارانه نقدی دریافت کنند.
دانشجوی دکترای دانشگاه تورنتو در گفتگو با دانا:
برابر پنداری تلگرام وتکنولوژی یک اشتباه محض است . تلگرام یکی از محصولات تکنولوژی است نه کل و خودِ تکنولوژی ! برای ما هم جای شگفتی است که چرا بعضاً بعضی از دولتمردان بحث نفوذ تلگرام را به معنای مخالفت نقادان با علم وتکنولوژی تفسیر می کنند.
نامه سرگشاده سردار نقدی به رئیس جمهور
معاون فرهنگی سپاه پاسداران نامه ای سرگشاده به رئیس جمهور نوشت.
بررسی شایعات پیرامون سلاح هارپ در فضای مجازی!
اینکه پروژه ای به نام هارپ از سوی کشورهای پیشرفته می تواند سبب گرم تر شدن جو کشور و حتی وقوع زلزله شود از سوی کارشناسان منتفی است و به طور قطع از سوی دست اندرکاران رد شده است.
معاون آموزش متوسطه آموزش پرورش شهرستان خبر داد؛
اسلام آبادخبر: معاون آموزش متوسطه آموزش پرورش شهرستان از کسب رتبه اول استان در آزمون پیشرفت تحصیلی (دوره متوسطه اول )توسط دانش آموزان اسلام آبادغرب خبر داد.
اسلام آبادخبر: یک پسر ۱۰ ساله ایرانی با ۱۶ اختراع و فعال در صنعت طراحی خودرو مهمان برنامه حالا خورشید شد.
اسلام آبادخبر: روز بصیرت در کرمانشاه در حقیقت 9 دی ماه نیست بلکه کرمانشاهیان در هفتم و هشتم دی ماه بصیرت خود را به نمایش گذاشته و فتنه گران را ناکام گذاشتند.

صفحه‌ها

وبلاگستان