پایگاه وبلاگنویسان استان کرمانشاه
راوند خبر
اینستاگرام اسلام آبادخبر
دوره آموزش مجازی برنامه نویسی تلفن همراه
پارلمان مجازی ایران
 شهید حججی
پایگاه خبری امید

آخرین اخبار

مطالب ورزشی

یادمان شهیدان ریزوندی و شهبازی/
اسلام آبادخبر: اختتامیه مسابقات پهلوانی زورخانه ای بزرگسالان کشور در دو رده سنی 19 تا 30 و 31 تا 40 سال 1396 با عنوان یادواره سرداران شهید داریوش ریزوندی و محمود شهبازی در اسلام آبادغرب برگزار شد.
یادمان شهیدان ریزوندی و شهبازی/
اسلام آبادخبر: مسابقات پهلوانی زورخانه ای بزرگسالان کشور در دو رده سنی 19 تا 30 و 31 تا 40 سال 1396 با عنوان یادواره سرداران شهید داریوش ریزوندی و محمود شهبازی در اسلام آباد غرب از توابع استان کرمانشاه برگزار شد.
رقابت های کشتی پهلوانی قهرمانی کشور در اسلام آبادغرب؛
اسلام آبادخبر: مسابقات پهلوانی زورخانه ای بزرگسالان کشور در دو رده سنی 19 تا 30 و 31 تا 40 سال 1396 با عنوان یادواره سرداران شهید داریوش ریزوندی و محمود شهبازی در اسلام آباد غرب از توابع استان کرمانشاه برگزار شد.
بمناسبت یادواره سرداران شهید شهبازی و ریزوندی صورت گرفت؛
اسلام آبادخبر: صبح امروز بیست ودومین مسابقات پهلوانی زورخانه ای بزرگسالان کشور(یادواره سرداران شهید محمود شهبازی و داریوش ریزوندی) در اسلام آبادغرب آغاز شد.
اسلام آبادخبر: تورنمنت چهارجانبه فوتبال جوانان بانوان به میزبانی چین از 19 تا 23 شهریور ماه برگزار می شود که تیم های ایران، امریکا، چین و ژاپن به مصاف یکدیگر می روند.
اسلام آبادخبر: مسئول ورزش خواهران سپاه حضرت نبی اکرم (ص) استان کرمانشاه از نایب قهرمانی تیم کاراته دختران بسیجی استان در المپیاد استعدادیابی کشور خبر داد.
حاشیه‌های مشکوک یک دیدار؛
اسلام آبادخبر: حواشی دیدار تیم‌های ایران و سوریه از پیش از بازی آغاز شد؛ همانند مواقع مشابه، چند کانال و شبکه مجازی با همراهی ناآگاهانه یا مغرضانه برخی از رسانه‌های رسمی-دولتی، فضا را از حالت عادی خارج کردند.
اسلام آبادخبر: پس از جدایی نیمار از آبی و اناری های اسپانیا این بار زمزمه های جدایی لیونل مسی به گوش می رسد.
اسلام آبادخبر: سامان قدوس بازیکن جدید تیم ملی فوتبال ایران با شماره 13 در آخرین تمرین ملی‌پوشان پیش از دیدار مقابل کره‌جنوبی حضور داشت.
در نخستین روز از رقابت‌های والیبال قهرمانی دختران کشور در کرمانشاه؛
اسلام آبادخبر: نتایج روز نخست رقابت‌های والیبال قهرمانی دختران کشور در کرمانشاه مشخص شد.
اسلام آبادخبر: رئیس هیات والیبال استان کرمانشاه از آغاز رقابت های والیبال قهرمانی باشگاه های دختران کشور در رده سنی جوانان به میزبانی شهر کرمانشاه خبر داد.
سرخابی‌ها با 60 میلیارد اوقات فراغت 50 میلیون نفر را پر می‌کنند
اسلام آبادخبر: وزیر ورزش و جوانان گفت: اگر 15 تا 20 درصد در فوتبال فساد باشد این مبلغ 70 میلیارد تومان است در حالی که هزار برابر آن حاشیه و جنجال‌سازی است.
اسلام آبادخبر: سرمربی پرتغالی تیم ملی فوتبال ایران اسامی بازیکنان دعوت شده اردو برای دو دیدار کره جنوبی و سوریه را اعلام کرد.
یک چهارم نهایی لیگ قهرمانان آسیا؛
اسلام آبادخبر: پرسپولیس بازی باخته را مساوی کرد/کفه ترازو به سمت الاهلی سنگین شد
اسلام آبادخبر: ملی پوش اسبق کشتی فرنگی در جریان مسابقات پیشکوستان کشور در تبریز دچار ایست قلبی شد.

صفحه‌ها

گزارش