پایگاه وبلاگنویسان استان کرمانشاه
کانال تلگرام اسلام آبادخبر
راوند خبر
اینستاگرام اسلام آبادخبر
همراه رهبر
فرهنگ و ارشاد اسلامی اسلام آباد غرب
پایگاه خبری امید

آخرین اخبار

مطالب فرهنگی هنری

دلم تنگ میشه برای:
اسلام آبادخبر: این روزای آخر ماه رمضان هرچند سخته اما خیلی دلم برای خدای خوب و مهربان تنگ میشه،چون ما سالی یه دفعه میریم به مهمانی خدا...
به مناسبت ماه مبارک رمضان صورت گرفت/
اسلام آبادخبر: به مناسبت ماه مبارک رمضان مسئول نمایندگی ولی فقیه در قرارگاه منطقه ای نجف اشرف کرمانشاه در معیت مسئولین اسلام آبادغرب با تنی چند ازخانواده معظم شهدا و جانبازان شهرستان دیدار و سرکشی بعمل آوردند.
یادداشت/
اسلام آباد خبر: با گشت و گذاری در بازار شهر متوجه می شویم که تن پوش زنان و مردان ما عوض شده، ویترین مغازه ها هم تغییر کرده و حتی المان هایی از جنس بیگانه در شهرمان به چشم می خورد.
مدیر امور آبفای اسلام آبادغرب مطرح کرد:
اسلام آبادخبر: مدیر آبفای اسلام آبادغرب گفت: یکی از معضلات و فرهنگ های غلط در مصرف بی رویه آب این است که مردم می گویند؛ پول آب مصرفی را خودمان پرداخت می کینم در حالی که این آب متعلق به همه مردم است.
همزمان با روز 21 رمضان/
اسلام آبادخبر: به مناسبت شهادت مولای متقیان حضرت علی(ع) مراسم عزاداری با حضور مردم مؤمن و روزه‌ دار اسلام آبادغرب برگزار شد.
همزمان با شب بیست و یکم ماه مبارک رمضان؛
اسلام آبادخبر: همزمان با شب بیست و یکم ماه مبارک رمضان، مراسم شب قدر در مساجد شهرستان اسلام آبادغرب برگزار شد.
فرماندار اسلام آبادغرب مطرح کرد:
اسلام آبادخبر: فرماندار اسلام آبادغرب در جلسه شوراي آموزش و پرورش شهرستان گفت: هر چه اين حوزه تقويت شود بازخورد اثرات مثبت آن به جامعه تزريق خواهد شد.
شوش، قلب تاریخی ایران است؛ پایتخت نخستین تمدن ایران زمین در 7 هزار سال پیش که تا قرن ها پس از آن هم جایگاه مهم خود را از دست نداد و هنوز هم مسکونی باقی ماندها ست؛ شهری که بی شک یکی از دیدنی ترین و غنی ترین ذخایر تاریخی این سرزمین زیبا است.
پیام تسلیت رهبر معظم انقلاب در پی حادثه تروریستی در تهران؛
حضرت آیت‌الله خامنه‌ای در پیامی با ابراز همدردی با خانواده شهدای حادثه تروریستی تهران، فرمودند: نتیجه‌ قطعی اینها چیزی جز افزایش نفرت از دولت‌های آمریکا و عوامل آنان در منطقه همچون سعودی نیست.
احسان آقاجانی شهید حملات تروریستی تهران
احسان آقاجانی دانشجوی دکتری اقتصاد و کارشناس مرکز پژوهش های مجلس بود که درجریان حملات تروریستی به شهادت رسید.
تفکری که امروز به چشم میراث فرهنگی به امام(ره) نگاه می‌کند از سالیان دور در برخی جریانات سیاسی ریشه‌دوانده است و مربوط به یکی دو سال اخیر نیست؛ اصلاح‌طلبان برای اولین بار در سال 79 اعلام کردند که قصد دارند خمینی را به موزه‌ها بسپارند.
در ماه مبارک رمضان/
اسلام آبادخبر: در راستای نهادینه کردن فریضه امربه معروف و نهی از منکر، مانور تذکر لسانی در شهرستان اسلام آبادغرب برگزار شد.
بازی‌های رایانه‌ای این روزها تحرک را از کودکان گرفته و زمینه‌ساز بروز مشکلات روحی و جسمی زیادی برای آن‌ها شده است.
به مناسبت سالگرد عروج ملکوتی حضرت امام خمینی(ره)منتشر شد/
اسلام آباد خبر: یعقوب تشتر از هنرمندان بسیجی رشته خوشنویسی و نقاشی شهرستان اسلام آبادغرب به مناسبت سالگرد عروج ملکوتی حضرت امام خمینی(ره) تصاویری نقاشی خط های تمثال امام را در شبکه های اجتماعی منتشر نمود.
گزارش/
اسلام آبادخبر: قبرستان چشمه سنگی مربوط به دوران های تاریخی پس از اسلام است که در بخش حمیل شهرستان اسلام آباد غرب واقع شده است.

صفحه‌ها