پایگاه وبلاگنویسان استان کرمانشاه
تیترنیوز کرمانشاه(ارشادی)
آوای زاگرس کرمانشاه
همراه رهبر
فرهنگ و ارشاد اسلامی اسلام آباد غرب
پایگاه خبری امید
کانال تلگرام اسلام آبادخبر
راوند خبر

آخرین اخبار

مطالب فرهنگی هنری

گزارش تصویری-تشریحی/
اسلام آبادخبر: شهرستان اسلام آباد غرب دارای قدمتی 6 تا 7 هزار ساله و برخورداری از جاذبه های توریستی آماده پذیرایی از گردشگران نوروزی است.
وبلاگ دلسوزان اسلام آبادي:
دلسوزان اسلام ابادي : شهرداري اسلام اباد امسال بجاي سر وسامان دادن به وضعيت نابسامان وروديها وخروجهاي اين شهر اقدام به چاپ دفترچه اي نوروزي نموده است با اشتباه هاي بزرگ...
وبلاگ اسلام آبادجوان:
این روزها با گسترش شبکه های اجتماعی میزان استفاده از آنها به طور چشمگیری افزایش یافته است با تداوم فعالیت این شبکه ها , مطمنا میزان مراجعه عموم مردم جهت کسب خبر نیز افزایش یافته است.
از دریچه دوربین اسلام آبادخبر:
اسلام آبادخبر: یادمان مرصاد در مسیر راه کربلا جاده کرمانشاه به اسلام آباد غرب بخاطر قرار گرفتن در مسیر جبهه های غرب و جنوب بیشترین بازدید کننده از مسافران نوروزی را به خود اختصاص می دهد.
گزارش تصویری-تشریحی/
اسلام آبادخبر: در ایام نوروز 96 طرح های ابتکاری ایجاد "خانه سنتی" در ورودی شهر اسلام آباد غرب در خور توجه گردشگران و مردم بومی قرار گرفته است.
معرفی اماکن مذهبی
شهرستان اسلام آبادغرب دارای جاذبه های زیارتی-گردشگری درخور توجهی می باشد که ۴ بقعه متبرکه شهرستان از این اماکن مذهبی می باشند.
شما سردبیر هستید؛
بازدید از طاقبستان که کاملا از حق خود (ثبت جهانی شدن) به دلیل سیاست زدگی در مدیریت میراث فرهنگی، دور شده است اینروزها فقط یک رنج و زحمت برای گردشگران است.
مدیر میراث فرهنگی اسلام آباد غرب خبر داد:
اسلام آباد خبر: مدیر اداره میراث فرهنگی، صنایع دستی وگردشگری شهرستان از آمادگی اسلام آباد غرب با تمدن غنی چند هزار ساله برای پذیرایی از مسافران نوروزی خبر داد.
سردار غیب پرور در اهواز:
رئیس سازمان بسیج مستضعفین گفت:خوزستان، استان عجیبی است چرا که همه این استان سراسر معنویت است و جوانان باید قدردان این نعمت باشند.
یادداشت: ایوب استواری
قصه تکراری هر ساله کشور ماست که از یک #آیین_تاریخی و نمادین تبدیل شده به میدان #جنگ نارنجک های دستساز.
فلاحت پیشه در نطق میان دستور:
اسلام آبادخبر: نماینده مردم اسلام‌آباد غرب در مجلس گفت: براساس عدله موجود برخی آمریکایی‌ها برای انجام تحریکات نظامی علیه ایران از لابی‌ نفت و صهیون پول دریافت می‌کنند.
اسلام آبادجوان:
اسلام آبادخبر: امروز هم قطع شبکه های دیجیتال و عدم آنتن دهی مناسب در برخی نقاط شهرستان اسلام آبادغرب بعلت باد و باران شدید موجب نارضایتی شهروندان گردید.
مسگری ،صنعت و هنری که این روزها نه از آن ضربی مانده و نه آهنگی! امروز دیگر رونق از بازار مسگری رخت بسته و مسگر و مسگری نیز مانند خیلی از حرفه های باستانی و قدیمی ایران زمین، در حال فراموشی است و بازارش جز خاطره ای از روزهای گرم و پرجنب وجوش رنگی به رخسار ندارد.
با نمایش گمشدگان صورت گرفت/
اسلام آبادخبر: دو هنرمند اسلام آبادی (عبدالرضا غلامی و آرش منصوری) در نخستین جشنواره منطقه ای تئاتر خیابانی شرهانی استان ایلام شهرستان دهلران موفق به کسب رتبه برتر شدند.

صفحه‌ها