پایگاه وبلاگنویسان استان کرمانشاه
پایگاه خبری امید
کانال تلگرام اسلام آبادخبر
راوند خبر
اینستاگرام اسلام آبادخبر
دوره آموزش مجازی برنامه نویسی تلفن همراه
پارلمان مجازی ایران

آخرین اخبار

پربیننده ها

مطالب فرهنگی هنری

اسلام آبادخبر: کافه و رستوران‌گردی در شب‌های تابستان، برای افرادی که طاقت گرمای این روزها را ندارند، لطف دیگری دارد. اما بیشتر کافه و رستوران‌ها تا ساعت مشخصی از شب مجاز به ارایه سرویس به مشتریان هستند و در نتیجه بیشتر افراد ترجیح می‌دهند برای صرف شام در خنکای شب‌های تابستان به کافه‌رستوران‌هایی که در دامنه کوه‌های شهر وجود دارند مراجعه کنند.
اسلام آبادخبر: در کنار راه گذر ورودی کاروانسرای خرانق که زیبایی آن زبان زد خاص و عام است و بوی خشت و خام آن تمام خاطرات کوچه های خاکی دوران کودکی را زنده می کند خانه ای وجود داشت که پیرمرد شاعر پیشه با همسر خود در آن زندگی می کرد.
فرمانده انتظامي شهرستان اسلام آبادغرب مطرح کرد:
اسلام آبادخبر: فرمانده انتظامي شهرستان اسلام آباد غرب گفت: از ابتدای سال جاری 82 درصد پرونده هاي ورودي به دوایر مددکاري اجتماعی كلانتري ها به مصالحه ختم شده است.
اسلام آبادخبر: مهران مدیری در برنامه دورهمی از خاطره بازداشت شدن خود سخن گفت.
یک جشن و حاشیه هایی پر رنگتر از متن؛
اسلام آبادخبر: یازدهمین جشن انجمن منتقدان و نویسندگان سینمایی شاهد اتفاقات عجیب و غریب فراوانی بود که شاید چند سال دیگر به جز سینماگران تنها عده کمی آن را به خاطر داشته باشند ولی بدون شک اولین نتیجه این برخوردها تضعیف جایگاه سینماگران در میان مردم است و از حقایق پنهان در پشت پرده سینما، پرده برداری می کند!
با حضور مسئولین شهرستان صورت گرفت/
اسلام آبادخبر: مراسم گرامیداشت 26 مرداد سالروز ورود آزدگان سرافراز به میهن اسلامی در تالار غدیر اسلام آبادغرب برگزار شد.
فرماندار اسلام آباد غرب مطرح کرد:
اسلام آبادخبر: فرماندار اسلام آباد غرب گفت: درصد پذيرفته شدگان كنكور سراسري دانش آموزان اسلام آبادغرب نسبت به سال قبل رشد 21 درصدي داشته است.
اسلام ابادخبر: بر اساس قوانین و مقررات زیباسازی شهرها ، نصب هرگونه آگهی و اعلان های تبلیغاتی در مکان های عمومی شهرها از جمله ایستگاه های اتوبوس رانی و دیوار منازل مردم ممنوع است
اسلام آبادخبر: برنده مسابقه «خنداننده شو» شب گذشته در برنامه خندوانه مشخص شد.
اسلام آبادخبر: با وجود گرمای تابستان های جنوب کشور، جزیره زیبای هنگام همچنان میزبان مسافران و گردشگران داخلی و خارجی زیادی می باشد؛زیبایی های این جزیره بکر آنقدر جذاب است که گرمای هوا به فراموشی سپرده می شود.
به قلم حاج جلیل محمدی؛
درعصراطلاعات وباتلاش روزافزن دولت وتمام افراد جامعه برای شکل گیری جامعه اطلاعاتی ، به سمت کشوری حرکت می کنیم که درآن ، شهروند به کسی گفته می شود که علاوه بر آشنایی کامل بر فن آوری اطلاعات و ارتباطات مسئولیت پذیر ، پاسخگو ، فعال و دارای نقشی موثر در فرایند توسعه ملی باشد.
مدیر آموزش وپرورش اسلام آباد غرب خبر داد:
اسلام آبادخبر: مدیر آموزش وپرورش اسلام آباد غرب از کمک های داوطلبانه 6میلیارد و 600 میلیون ریالی اولیاء دانش آموزان اسلام آبادی در سال تحصیلی گذشته خبر داد.
اسلام آبادخبر: مجری برنامه دورهمی پاسخ قاطعی به اهانت کنندگان به مدافعان حرم داد.
اسلام آبادخبر: دکتر مجید حسینی در یادداشتی نوشت: قطعا" شورای شهر موفق و کارآمد با تعیین شهردار شناخته می شود و شهردار کارآمد با وضعیت شهر.
سردار ریحانی در مراسم تجلیل از خبرنگاران:
فرمانده سپاه حضرت نبی اکرم (ص) گفت: خیانت ترساندن مردم از تهدیدات دشمن از خود تهدیدها خطرناک تر است و وظیفه رسانه ها در این میان تزریق امید و نشاط به جامعه است.

صفحه‌ها