پایگاه وبلاگنویسان استان کرمانشاه
همراه رهبر
فرهنگ و ارشاد اسلامی اسلام آباد غرب
پایگاه خبری امید
کانال تلگرام اسلام آبادخبر
راوند خبر
اینستاگرام اسلام آبادخبر

آخرین اخبار

مطالب فرهنگی هنری

با حضور مسئولین شهرستان صورت گرفت/
اسلام آبادخبر: امروز چهرشنبه با حضور مسئولین شهرستان دیدار و سرکشی از خانواده شهدا و جانبازان در اسلام آبادغرب بعمل آمد.
با همکاری کمیته امداد و ستاد مبارزه با موادمخدر شهرستان /
اسلام آبادخبر: صبح امروز با همکاری ستاد مبارزه با موادمخدر شهرستان کارگاه پیشگیری از اعتیاد در مجتمع فرهنگی شهید صادقی اسلام آبادغرب برگزار شد.
ضمن عرض تبریک به مناسبت مبعث رسول اکرم (ص)، فایلهای صوتی ویژه این روز بزرگ را دراینجا دریافت کنید.
توسط کمیته امداد شهرستان صورت گرفت/
اسلام آبادخبر: پیش از ظهر امروز طی مراسمی و با حضور مدیر حوزه علمیه و کارشناسان فرهنگی کمیته امداد اسلام آبادغرب،مراسم تجلیل از نفرات برترمسابقات قرآنی دانش آموزان تحت حمایت برگزار شد.
فرماندار اسلام آبادغرب مطرح کرد:
اسلام آبادخبر: فرماندار اسلام آبادغرب گفت: از برنامه های فرهنگی هنری که بتواند فضای شهرستان را متغیر و به سمت شادابی سوق دهد استقبال می کنیم.
معاون عمرانی فرمانداری اسلام آبادغرب خبر داد:
اسلام آبادخبر: معاون عمرانی فرمانداری اسلام آبادغرب از احداث مجتمع فرهنگي هنري در محله بدره ای اسلام آبادغرب خبر داد.
عارف لرستانی بازیگر جوان و باسابقه سینمای ایران شب گذشته به دلیل ایست قلبی در خواب درگذشت.
آموزش تئاتر مسئله‌ای است که طی سال‌های متمادی در شکل‌های مختلف وجود داشته، اما ...
به مناسبت 13 رجب برگزار شد
اسلام آبادخبر: عصر امروز جشن میلاد با سعادت مولی الموحدین، حضرت علی (ع) و بزرگداشت مقام پدر با حضور اقشار مختلف مردم در مسجد روستای چشمه سنگی از توابع بخش حمیل شهرستان اسلام آبادغرب برگزار شد.
روح انسان نیازمند نیایش است، مناجاتی شیرین و زیبا، هم کلامی موجودی ضعیف با منشأ قدرتها. از آغاز خلقت تا صحنه رستاخیز، راز و نیاز زیباترین هنر آدمی است.
مدیر آموزش وپرورش اسلام آباد غرب مطرح کرد:
اسلام آبادخبر: مدیر آموزش وپرورش اسلام آباد غرب با تبریک روز پدر از دانش آموزان خواست با تحصیل شایسته و تهذیب بایسته رضایت خاطر پدران خود رافراهم نمایند.
خط فقر در ایران چقدر است؟
دولت بیش از 300 قلم کالایی که ممکن است حتی یکبار نیز در زندگی آنها وارد نشود را بررسی و طبق آن نرخ تورم را اعلام می‌کند، در حالی که برای مردم کاهش هزینه‌های خوراک، مسکن، تحصیل، بهداشت و درمان، حمل و نقل و مواردی از این دست اهمیت دارد.
گزارش/
اسلام آبادخبر: در ایام نوروز 96 تعداد 62 هزار و 300 نفر مسافر نوروزی از اسلام آبادغرب دیدن کردند که در مقایسه با سال های گذشته کاهش 7 درصدی ورود مسافر به شهرستان را نشان می دهد.
مدیر اداره تبلیغات اسلامی شهرستان اسلام آبادغرب خبر داد:
اسلام آبادخبر: مدیر اداره تبلیغات اسلامی شهرستان اسلام آبادغرب ضمن دعوت از عموم مردم به ویژه جوانان و نوجوانان برای حضور در سنت حسنه اعتکاف گفت: هرچه فضای جامعه ما معنوی تر باشد آرامش ما بیشتر است.
تبریز یکی از مهم‌ترین مراکز بافت قالی در ایران است و قالی‌های بافته شده در آن از تنوع و گوناگونی بسیاری برخوردارند. پیشینه صنعت فرش بافی در تبریز به قبل از دوران صفویه باز می‌گردد

صفحه‌ها