پایگاه وبلاگنویسان استان کرمانشاه
راوند خبر
اینستاگرام اسلام آبادخبر
نرم افزار سلام
تیترنیوز کرمانشاه(ارشادی)
آوای زاگرس کرمانشاه
مادنا
همراه رهبر
فرهنگ و ارشاد اسلامی اسلام آباد غرب
پایگاه خبری امید

آخرین اخبار

مطالب فرهنگی هنری

در جلسه تعامل و هم اندیشی با اصحاب رسانه و فعالان مجازی شهرستان مطرح شد
اسلام آبادخبر: فرمانده سپاه اسلام آبادغرب در جلسه تعامل و هم اندیشی با اصحاب رسانه و فعالان مجازی شهرستان ضمن تشریح مشکلات فرهنگی و تهاجم فرهنگی دشمن تاکید کرد: باید روی رهنمودهای رهبری بیشتر کار شود.
در نشست هم اندیشی روابط عمومی ها ی ادارات و اصحاب رسانه شهرستان مطرح شد/
اسلام آبادخبر: فرماندار اسلام آبادغرب در نشست هم اندیشی روابط عمومی ها ی ادارات و اصحاب رسانه شهرستان گفت: دستگاه های اداری باید پاسخگوی عملکردشان باشند.
اسلام آباد جوان:
یکی از مشکلاتی که در شهر اسلام آباد غرب وجود دارد , تردد مستمر وانت بارهایی است که برای خرید و فروش اقلام و کالا روزانه به کوچه ها و خیابان های پر تردد سطح سهر سرازیر می شوند و با صدای ناهنجار , موجب اعتراض بسیاری از شهروندان میشود .
با حضور اعضای شورای فرهنگ عمومی شهرستان/
اسلام آبادخبر: پیش از ظهر امروز جلسه شورای فرهنگ عمومی با موضوع عفاف و حجاب در دفتر امام جمعه محترم شهرستان اسلام آباد غرب برگزار گردید.
در راستای سیاست های جمعیتی مقام معظم رهبری(مدظه العالی):
اسلام آبادخبر:نشست تحکیم خانواده و مهارت های زندگی با هدف آگاهی بخشی و ارتقا مهارت های زندگی زناشویی به همت فرهنگی اجتماعی سپاه شهرستان اسلام آبادغرب و با همکاری شبکه بهداشت و درمان شهرستان در سالن اجتماعات اداره تبلیغات اسلامی برگزار گردید.
گزارش تصویری-تشریحی/
اسلام آبادخبر: پیش از ظهر امروز با حضور سردار بسيجي حاج محمد طالبي مراسم آبروی محله یادواره سردار شهید حاج حامد یعقوب نژاد در شهر حمیل از توابع اسلام آبادغرب برگزار شد.
سروده شاعر پیشکسوت اسلام آبادی حاج روح اله شرفی؛
اسلام آبادخبر: شاعر پیشکسوت اسلام آبادی حاج روح اله شرفی به مناسبت درگذشت یار دیرین انقلاب مرثیه ای نو سروده است.
اسلام آبادخبر: مراسم سازش و عفو یک متهم محكوم به إعدام (خون صلح) با حضور سادات اهل حق در جم خانه شهرستان اسلام آبادغرب برگزار شد.
نماینده ولی فقیه در استان کرمانشاه مطرح کرد:
نماینده ولی فقیه در استان کرمانشاه، طلاق را مسئله و معضلی بزرگ در جامعه دانست که کاهش آن نیازمند مشارکت مردم و مسئولین است.
اسلام آباد جوان:
موضوع اعلام فوت افراد از طریق بلندگوهای سیار نصب شده روی ماشینها در سالهای اخیر گاهاً با اعتراضات مردمی روبرو شده ...
سردار نقدی در گفت‌وگو با دانا:
معاون فرهنگی و اجتماعی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی ؛ با اشاره به تقسیم‌کار سفارت‌خانه‌های مختلف برای نقوذ در اقشار گوناگون ملت ایران گفت: هر کدام از این کشورها به نحوی با ملت ایران دشمنی می‌کنند و در این بین ماموریت فرانسوی‌ها این است که هنرمندان ما را به فساد بکشند و شخصیت آن‌ها را تباه کنند.
چرا جناب خان به خندوانه باز نمی گردد؟
در گزارش زیر به اتفاق هایی که در مدت اخیر رخ داد و باعث دوری عروسک محبوب "جناب خان" از مردم ایران شد، می پردازیم.
در آستانه 9 دی:
اسلام آبادخبر:گفتمان ديني به مناسبت نهم دي در دبیرستان علوم معارف اسلامی صدرا برگزار گردید.
فرمانده سپاه اسلام آبادغرب:
اسلام آبادخبر: فرمانده سپاه شهرستان اسلام آبادغرب گفت:حماسه نهم دی به تمامی غفلت زدگان داخلی این نکته را گوشزد نمود که هیچ شخصیت و لیدری نمی تواند بین ملت و حریم ولایت مطلقه فقیه ایجاد فاصله و شکاف نماید.
با حضور جمعی از دوستداران طبیعت صورت گرفت/
اسلام آبادخبر: پیش از ظهر امروز دوستداران طبیعت با حضور جمعی از مسئولین با کاشت بذر درختان بلوط ،بادام و ارژنگ به طبیعت زیبای زاگرس سلامی دوباره کردند.

صفحه‌ها