پایگاه وبلاگنویسان استان کرمانشاه
کانال تلگرام اسلام آبادخبر
راوند خبر
اینستاگرام اسلام آبادخبر
دوره آموزش مجازی برنامه نویسی تلفن همراه
پارلمان مجازی ایران
 شهید حججی
پایگاه خبری امید

آخرین اخبار

پربیننده ها

مطالب سیاسی

فرمانده سپاه اسلام آبادغرب:
اسلام آبادخبر: فرمانده سپاه اسلام آبادغرب ضمن تقدیر و تشکر ویژه از همت والای مردم اسلام آبادغرب گفت: کمک های مردمی بصورت متمرکز و سازماندهی شده به مناطق زلزله زده ارسال گردد.
نشنال اینترست:
اسلام آبادخبر: نشریه آمریکایی نوشت: نیروی دریایی سپاه و ارتش ایران با درک لازم از توان همدیگر توانایی انواع حملات موشکی، مین گذاری و حمله با قایق‌های تندرو را دارا هستند.
اسلام آبادخبر: وزیر مشاور عربستان در امور خلیج فارس، درخواست برای بازگشت نخست‌وزیر مستعفی لبنان از عربستان به کشورش را «باج‌خواهی» توصیف کرد.
بلومبرگ:
اسلام آبادخبر: وبگاه شبکه خبری آمریکایی نوشت: ایران به طور فزاینده‌ای به منبع اعتبار و تجارت در آسیا مبدل شده و بعید است تحریم‌های آمریکا موجب تغییری در رویکردهای ایران شود.
اسلام آبادخبر: جابری انصاری با اشاره به مذاکرات هسته ای گفت: در دورانی که این مذاکرات صورت می گرفت حجم و میزان قابل توجهی از این توانایی و وقت وزیر امورخارجه و معاونان وی صرف این موضوع می شد.
ترامپ:
اسلام آبادخبر: رئیس‌جمهور آمریکا اعلام کرد مایل است برای همکاری در عرصه بین‌المللی با روسیه همراه شود.
اسلام آبادخبر: سخنگوی فراکسیون مبارزه با مفاسد اقتصادی مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه امروز شاهد رانت آموزشی در برخی از دانشگاه های کشور هستیم، گفت: پرونده برادر رییس جمهور فراتر از فراکسیون در حال بررسی است و شاید گوشه ای از این پرونده به موضوع رانت آموزشی در دانشگاه های کشور مربوط شود.
اسلام آبادخبر: رسانه‌ها و تحلیلگران سرشناس غربی در روزهای گذشته تحلیل‌های متعددی درباره استعفای نخست‌وزیر پیشین لبنان از سمتش مطرح کرده‌اند.
امام جمعه اسلام آبادغرب:
اسلام آبادخبر: امام جمعه شهرستان اسلام آبادغرب گفت: جذابيت پيام اربعين مى‌تواند موج جديدى از آگاهى و بيدارى را در ملت‌هاى منطقه ايجاد نمايد كه نتيجه آن تحقق ثبات منطقه‌اى خواهد بود
اسلام آبادخبر: سخنگوی وزارت خارجه آمریکا در گرافه‌گویی جدید خود نقش ایران در منطقه و جهان را «مخرب» توصیف کرد.
اسلام آبادخبر: معاون امنیتی انتظامی وزیر کشور درباره شهادت 8 مرزبان چالدرانی توضیحاتی داد.
اسلام آبادخبر: مردم کره جنوبی در اعتراض به سفر رييس جمهور آمريکا به کشورشان تجمع اعتراض آميز برگزار کردند.
رهبر معظم انقلاب:
اسلام آبادخبر: حضرت آیت‌الله خامنه‌ای روز گذشته در جلسه درس خارج فقه فرمودند: الحمدلله جوان‌های ما راه را پیدا کردند و میلیون‌ها نفر از مردم ما و مردم غیر ما، مردم عراق و دیگران، در این راه(پیاده‌روی اربعین) حرکت می‌کنند.
با حضور وزیر نفت صورت می‌گیرد؛
اسلام آبادخبر: استاندار کرمانشاه از بررسی روند پالایشگاه آناهیتا کرمانشاه و پتروشیمی اسلام‌آبادغرب با حضور وزیر نفت خبر داد.
اسلام آبادخبر: خشم و نفرت شهروندان آمریکایی نسبت به رئیس جمهور این کشور، روز به روز در حال افزایش است.

صفحه‌ها