پایگاه وبلاگنویسان استان کرمانشاه
همراه رهبر
فرهنگ و ارشاد اسلامی اسلام آباد غرب
پایگاه خبری امید
کانال تلگرام اسلام آبادخبر
راوند خبر
اینستاگرام اسلام آبادخبر

آخرین اخبار

پربیننده ها

مطالب سیاسی

رییس جمعیت هلال احمر اسلام آبادغرب خبر داد:
اسلام آبادخبر: رییس جمعیت هلال احمر شهرستان اسلام آباد غرب از مصدوم شدن 2 نفر در تصادف رانندگی محور حمیل به ایلام خبر داد.
دولت به مصوبه خود عمل نمی کند؛
روند رسیدگی به واگذاری پرابهام دومین پالایشگاه قدیمی ایران با عزل مدیرعامل منصوب به خریداران جدید و عدم تمکین وی به ترک این پست وارد فاز تازه ای شده است.
با وجود اظهارات مسئولین مبنی بر تأمین مالی خرید هواپیما از طریق فاینانس اما هزینه این قراردادها از صندوق توسعه ملی پرداخت شده و وزیر راه و شهرسازی از جزئیات قراردادها اظهار بی اطلاعی می‌کند.
سردار اشتری گفت:
فرمانده نیروی انتظامی ایران با بیان اینکه در مسیر امنیت ملت و نظام با کسی شوخی نداریم گفت: کشور ایران امروز بیشتر از همیشه آمادگی دفاعی خود برای دفاع از مردم، دفاع از مرزها و دفاع از نظام را حفظ کرده است و هر کجا که حرکتی علیه ایران و مردم صورت بگیرد را مقتدرانه پاسخ می دهد.
گاهی اوقات واکنش اصلاح طلبها به حاشیه های محدود و مختصر انتقاد به رفتارها و عملکرد دولت یازدهم، برای اثبات بزرگی خیانت های سال ۸۸ مفید واقع می شود و استاندارد های دوگانه را نمایان می کند.
سردار حاجی‌زاده گفت:
فرمانده نیروی هوافضای سپاه گفت: حمله موشکی به داعش خسارات زیادی به تروریست‌ها وارد کرد و ما به اطلاعات جدیدی دست پیدا کردیم.
با حضور در یکی از بیمارستان‌های تهران؛
حضرت آیت الله خامنه‌ای صبح امروز (شنبه) با حضور در یکی از بیمارستان‌های تهران از آیت الله مظاهری رئیس حوزه علمیه اصفهان عیادت کردند.
به بهانه واکنش های غیر طبیعی به شعارهای دیروز علیه روحانی؛
رفتارهای دوگانه اصلاح طلبها در واکنش به توهین به رئیس جمهور، تصنعی و سیاسی بودن این واکنش ها را تایید می کند.
به بهانه واکنش های غیر طبیعی به شعارهای دیروز علیه روحانی؛
رفتارهای دوگانه اصلاح طلبها در واکنش به توهین به رئیس جمهور، تصنعی و سیاسی بودن این واکنش ها را تایید می کند.
امام جمعه اسلام آبادغرب در خطبه های نمازجمعه:
اسلام آبادخبر: امام جمعه اسلام آبادغرب گفت: کسانی که در فتنه 88 دخیل بوده اند نباید در پست و مقام ها ابقا شوند که امروز لحظه به لحظه مراقب آنها باشیم که خرابکاری نکنند و همیشه تذکر بدهیم.
امام جمعه کرمانشاه:
نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه کرمانشاه گفت: ملت‌های مسلمان باید با همبستگی و فریاد «الله اکبر»، اسرائیل این غده سرطانی خاورمیانه را نابود کنند.
اسلام آبادخبر: راهپیمایی روز قدس در آخرین جمعه ماه مبارک رمضان با حضور باشکوه مردم روزه دار اسلام آبادغرب برگزار شد.
به مناسبت ماه مبارک رمضان صورت گرفت/
اسلام آبادخبر: نماینده ولی فقیه و رییس دبیرخانه تیپ181 زرهی ارتش با جمعی از خانواده معظم شهدای اسلام آبادغرب دیدار نمودند.
فرمانده سپاه اسلام آبادغرب:
اسلام آبادخبر: فرمانده سپاه اسلام آبادغرب گفت:در روز قدس هر مشت گره کرده ای توسط هر ایرانی به مثابه شلیک گلوله ای به سمت صهیونیست و استکبار جهانی است.
امام جمعه اسلام آبادغرب:
اسلام آبادخبر: جهان اسلام نباید فراموش کند رژیم صهیونیستی دشمن درجه یک جهان اسلام است و ریشه همه ی ظلم و فسادهای عالم در آن است.

صفحه‌ها