پایگاه وبلاگنویسان استان کرمانشاه
پایگاه خبری امید
کانال تلگرام اسلام آبادخبر
راوند خبر
اینستاگرام اسلام آبادخبر
دوره آموزش مجازی برنامه نویسی تلفن همراه
پارلمان مجازی ایران

آخرین اخبار

پربیننده ها

مطالب اجتماعی

اسلام آبادخبر: معاون اجتماعی انتظامی استان کرمانشاه گفت: فردی با استفاده از سلاح گرم جوانی ۳۹ ساله را به قتل رساند و سپس خود کشی کرد.
رئیس پلیس راه استان ایلام:
اسلام آباخبر: رئیس پلیس راه استان ایلام گفت: مسیر حمیل-ایلام از امروز به مدت ۴ روز مسدود شده است.
سرپرست آموزش و پرورش شهرستان مطرح کرد:
اسلام آبادخبر: نشست هماهنگي اردوي راهيان نور مدارس دوره ی متوسطه نظری و فنی حرفه ای شهرستان اسلام آباد غرب برگزار شد.
دادستان تهران:
اسلام آباخبر: دادستان تهران از دستگیری 5 متهم ارزی خبر داد و گفت: تعدد وظایف پلیس اقتضا دارد تا همکاری لازم با این نهاد به عمل آید.
بانک‌هایی که دست از بنگاه‌داری بر نمی‌دارند؛
اسلام آبادخبر: تملک واحدهای تولیدی توسط بانک ها و توقف تولید یک بازی باخت- باخت را برای هر دو طرف رقم زده و دست صنعت استان کرمانشاه را بسته است.
اسلام آبادخبر: مصوبات ستاد تسهیل و رفع موانع تولید استان کرمانشاه به خاطر عدم همکاری برخی نهادها و دستگاه ها با وجود تصویب و الزام قانونی در بن بست بوروکراسی ادارات گرفتار شده است.
در اقدامی عجیب صورت گرفت؛
اسلام آبادخبر: مهرداد ابراهیمی معاون سیاسی استانداری خراسان شمالی نیز به واسطه اثبات تقلب علمی از سمت خود استعفا داده و جایگاه خود را به فرد دیگری واگذار کرده است.
در جنوب شرق کشور رخ داد؛
اسلام آباخبر: نوید برهان زهی شهروند خبرنگار جوان بلوچ به دلیل کسب عنوان برتر در همایش که اصلاح طلبان آن را وابسته به طیف اصولگرا می دانستند اخراج شد.
عضو اصلاح طلب شورای چهارم در واکنش به گزارش سیاه نجفی
اسلام آبادخبر: عضو اصلاح طلب شورای چهارم گفت: نقد گذشته وزیر سوال بردن مدیران قبلی نه تنها رفتار صحیحی نیست بلکه آزار دهنده وبر خلاف میل عمومی مردم است.
اسلام آبادخبر: بسیاری از بازیگران زن پس از آنکه ازدواج می‌کنند، یا سنشان بالا می‌رود، به دلایل مختلفی از جریان اصلی کنار گذاشته می‌شوند و تنها حرکتی که بازارشان را داغ می‌کند، متلک پرانی‌های مجازی سیاسی است.
اسلام آبادخبر: سعید جلیلی عضو شورای عالی امنیت ملی در توییتر نوشت:
دادستان تهران تصریح کرد:
اسلام آبادخبر: دادستان تهران در جمع خبرنگاران گفت: اعلام موارد فساد بدون دلیل و اثبات محل اشکال است و طی نامه‌ای به شهردار تهران از ایشان خواسته‌ایم مستندات ارائه دهند.
عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس :
عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس گفت: مناطق آزاد باید به یک اتاق شیشه‌ای تبدیل شوند تا شفافیت مالی آنان را همگان ببینند؛ تا زمانی که این شفافیت وجود نداشته باشد، پدیده‌های منفی همچون قاچاق، رانت، واردات و امثال آن، اجازه رشد این مناطق و نیز کمک به اقتصاد کشورمان را نخواهند داد.
رئیس اداره تبلیغات اسلامی اسلام آبادغرب:
اسلام آبادخبر: رئیس اداره تبلیغات اسلامی اسلام آبادغرب درتجلیل از برترین های امربه معروف ونهی از منکر گفت : آمران به معروف و ناهیان از منکرحرکت اهل بیت(ع) را امتداد بخشیده‌اند.
گزارش/
اسلام آبادخبر: با اقدام به موقع نیروهای مردمی آتش سوزی جنگل های حومه شمالی اسلام آبادغرب در کمتر از 3 ساعت مهار شد و کمتر از نیم هکتار از جنگل سوخته است.

صفحه‌ها