پایگاه وبلاگنویسان استان کرمانشاه
نرم افزار سلام
تیترنیوز کرمانشاه(ارشادی)
آوای زاگرس کرمانشاه
مادنا
همراه رهبر
فرهنگ و ارشاد اسلامی اسلام آباد غرب
پایگاه خبری امید
اسلام آبادجوان

آخرین اخبار

مطالب اجتماعی

اخبار کوتاه حوادث استان کرمانشاه
تصادف زنجیره‌ای ۲۲ خودرو، گازگرفتگی یک نفر و کشته شدن تعدادی از شهروندان در تصادفات رانندگی بخشی از اخبار حوادث استان است.
در محل فرمانداری شهرستان برگزار شد/
اسلام آبادخبر، صبح امروز جلسه کارگروه اشتغال با محوریت توسعه فرش بافی در اسلام آباد غرب در محل فرمانداری شهرستان برگزار شد.
نزاع در روستای شاینگان روانسر بر سر کبوتر کوهی موجب قتل یک نفر و از دست دادن کلیه ی یکی دیگر بر اثر اصابت ضربه ی چاقو شد.
در جلسه تعامل و هم اندیشی با اصحاب رسانه و فعالان مجازی شهرستان مطرح شد
اسلام آبادخبر: فرمانده سپاه اسلام آبادغرب در جلسه تعامل و هم اندیشی با اصحاب رسانه و فعالان مجازی شهرستان ضمن تشریح مشکلات فرهنگی و تهاجم فرهنگی دشمن تاکید کرد: باید روی رهنمودهای رهبری بیشتر کار شود.
اخبار پلیس؛
دستگیری عاملان تیراندازی در شهرستان اسلام آباد غرب، انهدام باند سه نفره زورگیری در کرمانشاه و کشف ۲۹ مورد انواع سرقت بخشی از اخبار انتظامی استان است.
مدیر شبکه بهداشت و درمان شهرستان اسلام آبادغرب خبر داد:
اسلام آبادخبر: مدیر شبکه بهداشت و درمان شهرستان اسلام آبادغرب گفت: اطلاعات 80 درصد جمعیت شهرستان در سامانه سیب ( سامانه یکپارچه بهداشت) ثبت شده است.
روحانی در نشست خبری:
رئیس‌جمهور با بیان اینکه همه تحریم‌ها علیه ایران از 27 دی 94 برداشته شد، گفت: آمریکا در اجرای برجام سنگ‌اندازی‌هایی داشت.
دادستان تهران مطرح کرد؛
جعفری دولت آبادی از دستگیری یک متهم جدید در پرونده صندوق ذخیره فرهنگیان خبر داد و گفت: تمام کسانی که در تاراج اموال صندوق ذخیره فرهنگیان و بانک سرمایه دخیل بودند، تحت تعقیب قرار خواهند گرفت.
در محور کرمانشاه - ماهیدشت؛
مدیر روابط عمومی مرکز مدیریت حوادث و فوریت‌های پزشکی کرمانشاه از کشته و زخمی شدن ۵ نفر در پی واژگونی خودروی سمند در در محور کرمانشاه – ماهیدشت خبر داد.
اعضای هیات نظارت بر انتخابات ریاست جمهوری در استان کرمانشاه معرفی شدند.
نمایندگان استان کرمانشاه در مجلس؛
پالایشگاه بزرگ استان کرمانشاه به قیمتی حدود ۱۸۰ میلیارد تومان فروخته شده است که با احتساب ۹۰ هزار هکتار مساحت این مجموعه و بدون در نظر گرفتن تاسیسات می توان گفت چیزی حدود متری ۵۰ هزار تومان کادو داده شده است.
رئیس قوه قضاییه:
رئیس قوه قضاییه با اشاره به برخی فضا سازی های رسانه ای پیرامون رسیدگی های دستگاه قضایی از جمله برجسته سازی برخی اقدامات تاکید کرد این فضاسازی‌ها علاوه بر اینکه وصف مجرمانه دارد، هیچ تاثیری بر کار قوه قضاییه در رسیدگی عادلانه به دعاوی نخواهد داشت.
در نشست هم اندیشی روابط عمومی ها ی ادارات و اصحاب رسانه شهرستان مطرح شد/
اسلام آبادخبر: فرماندار اسلام آبادغرب در نشست هم اندیشی روابط عمومی ها ی ادارات و اصحاب رسانه شهرستان گفت: دستگاه های اداری باید پاسخگوی عملکردشان باشند.
اسلام آباد جوان:
یکی از مشکلاتی که در شهر اسلام آباد غرب وجود دارد , تردد مستمر وانت بارهایی است که برای خرید و فروش اقلام و کالا روزانه به کوچه ها و خیابان های پر تردد سطح سهر سرازیر می شوند و با صدای ناهنجار , موجب اعتراض بسیاری از شهروندان میشود .
اداره کل امور بین‌الملل قوه‌قضائیه، توضیحاتی را در خصوص استرداد یکی از متهمان اصلی پرونده فساد بزرگ نفتی ارائه کرد.

صفحه‌ها