پایگاه وبلاگنویسان استان کرمانشاه
همراه رهبر
فرهنگ و ارشاد اسلامی اسلام آباد غرب
پایگاه خبری امید
کانال تلگرام اسلام آبادخبر
راوند خبر
اینستاگرام اسلام آبادخبر

آخرین اخبار

مطالب اجتماعی

فرمانده سپاه اسلام آبادغرب:
اسلام آبادخبر: فرمانده سپاه اسلام آبادغرب گفت:در روز قدس هر مشت گره کرده ای توسط هر ایرانی به مثابه شلیک گلوله ای به سمت صهیونیست و استکبار جهانی است.
امام جمعه اسلام آبادغرب:
اسلام آبادخبر: جهان اسلام نباید فراموش کند رژیم صهیونیستی دشمن درجه یک جهان اسلام است و ریشه همه ی ظلم و فسادهای عالم در آن است.
همزمان با روز جهانی قدس؛
شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان با صدور اطلاعیه‌ای مسیرهای راهپیمایی در شهرستان‌ها را اعلام کرد.
هیأت دولت ؛
عضو هیئت مدیره انجمن انبوه سازان استان تهران گفت: تولیدکنندگان مسکن با دریافت مالیات، بازار ساخت وساز مسکن را به سمت افزایش قیمت سوق می‌دهند و همین موضوع باعث رکود در این بخش می‌شود.
ابوترابی گفت:
سخنگوی سازمان ثبت احوال کشور گفت:مدارک هویتی که امروزه برای احراز هویت و شناسایی در دسترس افراد است مانند گواهینامه، کارت پایان خدمت، دفترچه بیمه و غیره در صورت ایجاد برنامه های نرم افزاری شبکه محور، جایگزین کارت ملی می شوند.
حسن بیگی گفت:
رئیس گشت سیار تعزیرات حکومتی استان تهران از تشکیل ۶۴ پرونده تخلفاتی برای واحد‌های صنفی خبر داد.
بازار نیویورک؛
بهای طلای سیاه در بازار جهانی به پایین ترین میزان در 10 ماه گذشته رسید.
شکست داعش؛
نخست وزیر عراق اعلام کرد: داعش با تخریب گلدسته الحدباء به طور رسمی شکست خود را اعلام کرد.
مسئله اول/ 22
عضو حزب موتلفه گفت: حضور گسترده مردم در راهپیمایی روز جهانی قدس، زمینه‌سازی دشمنان برای به حاشیه راندن آرمان فلسطین را از بین می‌برد.
انبار لویی گفت:
عضو حزب موتلفه اسلامی گفت: اگر دولت نتواند به وعده‌های خود عمل کند در حقیقت اصلاح طلبان نتوانسته‌اند پاسخگوی مطالبات مردم باشند.
اطلاعیه سپاه
روابط عمومی کل سپاه با تشریح بخشی از جزئیات عملیات موشکی ضد تروریستهای تکفیری تاکید کرد: عملیات «لیله القدر» در سلسله مراتب نظامی و تحت امر فرماندهی معظم کل قوا انجام پذیرفت.
رهبر انقلاب اسلامی در دیدار استادان دانشگاه‌ها و در آستانه روز جهانی قدس:
حضرت آیت‌الله خامنه‌ای با اشاره به در پیش بودن روز جهانی قدس، تأکید کردند: امروز مبارزه با رژیم صهیونیستی، مبارزه با استکبار و نظام سلطه است و به همین علت، سیاستمداران آمریکا از این حرکت، احساس ضربه و دشمنی می‌کنند.
مدیران مدارس علمیه کرمانشاه مطرح کردند:
در حال حاضر تنها کشوری که در مقابل صهیونیست ها ایستاده، جمهوری اسلامی ایران است و فاجعه بار این که برخی از دولت های اسلامی منطقه به دنبال ایجاد روابط حسنه با این رژیم غاصب هستند که این امر مایه شرمساری مسلمانان و زیر سئوال رفتن اسلام است
مردی که برای دفاع از مردم مظلوم لبنان و فلسطین وارد مبارزه شد و در جبهه دفاع از ایران اسلامی به شهادت رسید.
در قالب طرح مفتاح الجنه صورت گرفت/
اسلام آبادخبر: مسئولان شهرستان به همراه مدیر کمیته امداد اسلام آبادغرب در قالب طرح مفتاح الجنه از منازل تعدادی از مددجویان تحت پوشش این نهاد بازدید نمودند.

صفحه‌ها