پایگاه وبلاگنویسان استان کرمانشاه
همراه رهبر
پایگاه خبری امید
کانال تلگرام اسلام آبادخبر
راوند خبر
اینستاگرام اسلام آبادخبر
دوره آموزش مجازی برنامه نویسی تلفن همراه

آخرین اخبار

پربیننده ها

مطالب اجتماعی

پوشش زنده؛
اسلام آبادخبر: مراسم بزرگداشت عملیات مرصاد آغاز شد.
به مناسبت سالروز عملیات مرصاد/
اسلام آبادخبر: با حضور مسئولین شهرستان از خانوادهای شهدای عملیات مرصاد در اسلام آبادغرب دیدار و سرکشی بعمل آمد.
امام جمعه اسلام آبادغرب:
اسلام آبادخبر: امام جمعه شهرستان اسلام آبادغرب: در عملیات مرصاد دشمن با همه لشکر و تجهیزات نتوانست در مقابل قدرت مردمی مقاومت کند و این قدرت مردمی را نباید نادیده گرفت.
فرماندار اسلام آبادغرب مطرح کرد:
اسلام آبادخبر: فرماندار اسلام آبادغرب گفت: سرنوشت منافقین می تواند برای کسانیکه علاقه مند هستند دچار لغزش نشوند درس آموز و عبرت آموز باشد.
فرمانده سپاه اسلام آبادغرب:
اسلام آبادخبر: فرمانده سپاه اسلام آبادغرب گفت: روز مرصاد؛ روز افتخار و مقاومت ملت بزرگ ایران اسلامی در مقابل دو جبهه ضدانقلاب داخلی و استکبار خارجی است.
قاسمی:
اسلام آبادخبر: سخنگوی وزارت خارجه جمهوری اسلامی ایران در گفتگو با العالم، تازه ترین تحولات منطقه و وضعیت توافق هسته ای ایران و ۵+۱ را مورد بررسی قرار داد.
گزارشی از نرخ صعودی نوبرانه صیفی جات بازار کشور؛
اسلام آبادخبر: در حالی عدم توجه مسئولین به الگوی کشت سبب شده تا بسیاری از کشاورزان از کشت محصول پیاز خودداری کنند که این محصول در روز های اخیر رکوردار افزایش قیمت در کشور شده است.
رئیس فراکسیون نمایندگان ولایی مجلس:
اسلام آبادخبر: رئیس فراکسیون نمایندگان ولایی مجلس با بیان اینکه تحریم های جدید آمریکا بسیار گسترده تر از تحریم های قبل از برجام است، افزود: آمریکا با این تحریم ها برجام را از نظر روح و متن نقض کرد دولت و مجلس باید در برابر ملت پاسخگو باشند و از حقوق این ملت دفاع بکنند.
مسئول حوزه نمایندگی ولی فقیه در سپاه اسلام آبادغرب:
اسلام آبادخبر: مسئول حوزه نمایندگی ولی فقیه در سپاه اسلام آبادغرب گفت: از مهمترین درسهای عملیات غرور آفرین مرصاد؛ درس ایمان ، توکل و وحدت است.
روایت متفاوت یک روزنامه نگار از عملیات مرصاد؛
اسلام آبادخبر: یکی از رویدادهای ناگفته عملیات مرصاد روایت جالب نجات جان خبرنگار کرمانشاهی حاضر در این عملیات به دستور مرحوم خلخالی است
اسلام آبادخبر: فیلمی کمیاب از زیارت سردار متوسلیان در حرم حضرت زینب در فضای مجازی منتشر شده است.
اسلام آبادخبر: در دنیای امروز ناگزیر در معرض امواج الکترومغناطیس قرار میگیریم، اما به راستی برای حفظ سلامتی‌مان چه باید بکنیم؟
اسلام آبادخبر: مدیرکل دفتر حمل و نقل عمومی و ترافیک شهری سازمان شهرداری‌ها و دهیاری‌های کشور گفت: امسال زائران اربعین حسینی از 4 مرز کشور وارد کشور عراق خواهند شد.
رئیس مجلس در مشهد عنوان کرد؛
اسلام آبادخبر: رئیس مجلس شورای اسلامی گفت: آمریکا در تصویب تحریم های جدید به دنبال عصبانی کردن ایران است.
واکنش مشاور وزیر خارجه به تحریم های جدید
اسلام آبادخبر: شیخ الاسلام در خصوص نتیجه پیگیری‌های وزارت خارجه از 1+5 در موضوع بدعهدی‌های آمریکا گفت: متاسفانه این پیگیری‌ها به جای بایسته و شایسته‌ای نرسیده است.

صفحه‌ها