نمایش 1 - 10 از 119
Leave blank for all. Otherwise, the first selected term will be the default instead of "Any".
گزارش/
اسلام آبادخبر: آتش سوزی در محل اسکان عشایر شهرستان اسلام آبادغرب، خساراتی برجای گذاشت.
در چهارمين روز از هفته دولت/
اسلام آبادخبر: باحضور معاون برنامه ريزي و امور عمراني فرمانداري،بخشدار حميل: به نمايندگي از پروژه هاي عمراني قابل افتتاح بخش حميل 3 پروژه به بهره برداري رسيد.
گزارش/
اسلام آبادخبر: گزارش هاحاکی از این است که در برخی روستاهای شهرستان و در نقاطی از شهر اسلام آبادغرب در طول روز آب قطع می شود و یا اینکه به شدت دچار افت فشار می شودو اهالی این مناطق برای آب خوردن باید ذخیره داشته باشند.
اسلام آبادخبر: مراسم گرامیداشت روز جهانی مساجد در مسجدجامع اسلام آبادغرب برگزار شد.
با حضور مسئولین شهرستان صورت گرفت/
اسلام آبادخبر: مراسم گرامیداشت 26 مرداد سالروز ورود آزدگان سرافراز به میهن اسلامی در تالار غدیر اسلام آبادغرب برگزار شد.
بخشدار حمیل مطرح کرد:
اسلام آبادخبر: بخشدار حمیل در حاشیه بازدید از یک باغ پسته در روستای طولابی بخش حمیل، کشت محصولات کشاورزی درآمدزا با مصرف آبی کم را به کشاورزان توصیه نمود.
گزارش/
اسلام آبادخبر: نهمین جشنواره منطقه‌ای تئاتر مرصاد همزمان با سالروز عملیات مرصاد در ۵ مرداد، در مجتمع فرهنگی هنری غدیر اسلام آبادغرب آغاز به کار نموده است.
به مناسبت سالروز عملیات مرصاد برگزار شد:
اسلام آبادخبر: صبح امروز به مناسبت سالروز عملیات مرصاد مسابقات تکواندو در کانون بسیج شهرستان اسلام آبادغرب برگزار شد.
بخشدار حمیل خبرداد:
اسلام آبادخبر: بخشدار حمیل از مهار آتش سوزی در مزارع و مراتع روستای زعفران از توابع بخش حمیل شهرستان اسلام آبادغرب پس از دو ساعت تلاش با کمک نیروهای مردمی و بسیج خبر داد.
گزارش/
اسلام آبادخبر: متاسفانه بی توجهی و به عبارتی بهتر، رها نمودن سراب زیبای شرف آباد باعث شده که نه تنها هیچ معرفی از آن صورت نگیرد بلکه از ظرفیت گردشگری آن به هیچ عنوان استفاده مطلوب نگردیده است.

صفحه‌ها