اسلام آبادخبر: عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس با اشاره به حقوق های معوق کارگران شرکت های هپکو و آذراب عنوان کرد: از مهم ترین محور های جلسه روز گذشته پرداخت معوقات کارگران شرکت های هپکو و آذراب بوده است که مسئولان حاضر در جلسه قول پرداخت معوقات کارگران این دو کارخانه را در اسرع وقت داده اند و به زودی معوقات کارگران پرداخت و مشکلات دو کارخانه هم حل خواهد شد.
اسلام آبادخبر: آیین تشییع پیکر مطهر شهید مدافع حرم پاسدار محسن حججی در روز چهارشنبه پنجم مهرماه در تهران انجام می‌شود.
اسلام آبادخبر: بسیاری از منتقدان دولت گذشته این روزها حسن روحانی و مواضعش را تحسین می‌کنند و حتی برخی چون عزت الله ضرغامی برخی جملات حسن روحانی در سازمان ملل را از ضد آمریکایی‌‌ترین مواضع اتخاذ شده در کشور می‌داند.
اسلام آبادخبر: عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس با اشاره به موضوع افزایش قیمت خودروهای داخلی در کشور و ادامه این وضعیت در کشور گفت: از ابتدای سال جاری چندین مرتبه قیمت خودروهای داخلی در کشور با افزایش مواجه شدند و این افزایش قیمت هر بار حدود 2/5 درصد بوده است که غیر قابل قبول است.
نماینده مردم سنقروکلیایی در مجلس:
اسلام آبادخبر: نماینده مردم سنقروکلیایی در مجلس شورای اسلامی با اشاره به اینکه حمایت سرویس های جاسوسی آمریکا و اسرائیل از برگزاری همه‌پرسی کردستان عراق آشکار است، گفت: استقلال اقلیم کردستان عراق به معنای رفتن در دامن رژیم صهیونیستی است.
اسلام ابادخبر: کارگردان فیلم سینمایی«دریاچه ماهی» گفت که متأسفانه سینمای دفاع مقدس کشورمان مانند سینمای کودک در حال سقوط است و به نظرم علت اصلی این موضوع اعمال سلیقه‌های برخی از مدیران سینمایی کشور درباره فیلمسازان است.
سال تحصیلی 97-96 آغاز شد؛
اسلام آبادخبر: امسال مهرماه علاوه بر همزمانی با آغاز هفته دفاع مقدس، با عطر محرم هم آمیخته شده است و هم‌آغازی مهرماه با ماه خون و قیام محرم، نوید شروع سالی بهتر و پربارتر برای دانش‌آموزان می‌دهد.
شهربانو امانی و دردسرهای سخنان عصبی‌اش؛
اسلام آبادخبر: سخنان عصبی و تند عضو اصلاح‌طلب شورای شهر در واکنش به پرسش خبرنگاران در خصوص خرید جنجالی یک‌میلیاردی خودرو و تبلت برای اعضای شورای شهر، نه‌تنها گل به خودی وی به اصلاح‌طلبان بود بلکه دردسرهایی را برای وی به‌دنبال داشته است.
با برد ۲۰۰۰کیلومتر؛
اسلام آبادخبر: موشک بالستیک دور برد خرمشهر با موفقیت آزمایش شد.
ارسال رای فیفا به باشگاه ریزه‌اسپور
اسلام آبادخبر: بعد از مکاتبه و شکایت باشگاه ریزه اسپور، فیفا به نفع تیم ترکیه‌ای رای صادر کرد.
اسلام آبادخبر: در حالی که چندین ماه از شروع دولت دوازدهم گذشته است اما همچنان بر اساس اعلام قوه قضاییه برخی از مسئولان دولت یازدهم دارایی های خود را به این قوه اعلام نکرده اند.
نگاهی به ردپای جاودان شهید آوینی به مناسبت ایام محرم
اسلام آبادخبر: از کتاب فتح خون می توان به عنوان یک منظومه کامل انسان شناسی یاد کرد و از این جهت است مطالعه این کتاب در ایام محرم توصیه می شو
گفتگوی خواندنی مرصاد با یک مداح کرمانشاهی؛
اسلام آبادخبر: یکی از مداحان جوان کرمانشاهی گفت: سبک های مداحی نباید از سبک خواننده های بدنام و به اصطلاح لس انجلسی گرفته شود که تا مخاطب میشنود یاد حرکات و اعمال بدی بیافتد.
اسلام آبادخبر: دومین مرحله لیگ دوگانه بانوان کشور (گرامیداشت هفته دفاع مقدس) با درخشش تیم و بازیکنان کرمانشاهی همراه بود.
در رقابت‌های کشتی پهلوانی بازی‌های داخل سالن آسیا؛
اسلام آبادخبر: کشتی گیر شایسته کرمانشاهی نشان طلای رقابت‌های کشتی پهلوانی بازی‌های آسیا را از آن خود کرد.

صفحه‌ها